Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marteen4

    tag

    Na mivel egy ideje fent van MIUI tudok véleményt mondani róla.

    Nagyon szép, nagyon tetszik,meg tudtam szabadulni az undorító,ronda,csúnya LG Crapware-től ez is egy nagy plusz.

    Most..a hátrányok, először is, az aksi idő,olyan irgalmatlanul rossz hogy el sem hiszem, borzalmas, kalibráltam meg minden és így is, a másik hogy még július-augusztus környékén fent volt a MIUI, gondoltam javítottak rajta ezt azt, hát nagyjából pár hibán kívül...semmit, erre a telefonra szinte semmit, 1-2 dolgot beleraktak de semmi más,még mindig lefagy sd kártya mountolásnál,nem működik torch app,lefagy,újraindul, szóval szinte nem kap semmi optimalizáló packot, ma felrakom az újabb verziót(a changelog szerint semmit nem ad csak a HTC készülékeknél javítanak csomó mindent.)

    Lehet hogy eladóm ezt a telefont 70k-ért, amíg megtudok tőle szabadulni mert elegem van már hogy nem működik semmi se tökéletesen, ezzel persze nem a Custom ROM készítőket hibáztatom, hanem ezt a sz*r céget ami kiadta ezt a telefont, aki nem képes szoftvert fejleszteni,ha nem lett volna Custom ROM szerintem már ketté törtem volna ezt a telefont. Lehet hogy veszek valami más oprendszerű telefont, Wp7 például, egész tetszik,főleg az új Nokia Lumia 800. A Desire S is szép kis telefon meg valószínűleg meg kapja még 2015 előtt ICS-t, na nem trollkodom tovább, de muszáj volt kiadnom ezt a felgyülemlett ingereket.

    A lényeg hogy ha veszek bármit, az nem tegra lesz, nem is LG..fújjj

    PS: talán az sem véletlen hogy emberek 75% aki itt voltak kezdetektől, eladták a telefont. :D

    [ Szerkesztve ]

    LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

Új hozzászólás Aktív témák