Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    Nekem csak annyi a bajom, hogy a kijelző méretének csökkenésével nem csökken eléggé a készülékház mérete. Sajna majdnem ugyanakkora mind. Így nem igazán csábító egy-egy kisebb kijelző, nem csoda, hogy a nagyobbat fogják venni. Ugyanez a bajom a jelenlegi z1c-vel is, bazi nagy a keret. Ha jönne egy jó 4-4,5 colos kijelzővel szerelt, használható vassal megspékelt keskeny kávás telefon, akkor az nagy király lenne, de valamiért kicsit már nem sikk gyártani. :(((

  • kelly416

    veterán

    válasz Ricardo #37 üzenetére

    Igen, ha nem vettél már előtte z1c-t, ha van egy kalap pénzed cserélni, és ha nem szeretnéd a fém házat. Én maradok a fém háznál, és nem mellékesen nem szakadt rám a bank, hogy lecseréljem. Ez is elég drága volt.

    De akkor is lehetne kisebb a készülék háza és a kijelző közötti méreteltérés mindkét készüléknél. És az LG, aki amúgy eléggé jó arányokkal dolgozik, szintén csinálhatná arányosabbra a kisebb készülékeit. Vagy megléphetné, hogy kihoz egy G4 "compact"-ot (szándékosan nem mini-t írtam, mert a mini mindenhol a "picit kisebb fizikai méret, fele olyan jó vas" megoldást jelenti) az előbb említett kijelzőmérettel, de bazi vékony kávával, mint ahogy a G2-G3 párosnál is bemutatták, hogy megy az nekik. Nem érdekelne, ha egy centi fölé csúszna a vastagság, még egy normálisabb optika is könnyebben belefér úgy. Amúgy is az LG az egyetlen olyan gyártó, akinek a készülékeit Magyarországon nyugodtan megvenném, legalább ők nem ott szervizeltetnek, ahol a többiek mind. Na meg fele annyi a szervizigényük is, mint a legtöbb nagy gyártónak.

    Szerk.:
    GeryFlash:
    Ez a telefon sem kicsi, de ahogy írod, még-még használható méret.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák