Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • impression

    csendes tag

    Udvozlok mindenkit!!!

    Aszt szeretnem kerdezni h hallott-e valaki a V10p szoft-rol? Ha igen akkor mi a velemeny..le kene cserelni vagy megteszi??? Elore is koszonom avalaszzt

  • impression

    csendes tag

    válasz csabooooo #15688 üzenetére

    Enis leirnam tapasztalataimat a telefonnal kapcsolatban.
    Elosszoris tisztazzuk h ez a telefon nagyon jo arkategoriaba esik es ehhez merten elnezobbnek kell lennunk vele. Ha viszont csak a funkcionalitast nezzuk es az arat nem vesszuk figyelembe akkor bizony neha bosszanto tud lenni!.
    En lg KU990i wievty-rol valtottam es ehhez fogom viszonyitani

    Tehat pro az en szemszogembol :

    szep nagy felbontasu kijelzo
    nagyon jo anyaghasznalat es osszeszerelesi minoseg
    nagyon tetszetos design
    dolby mobile
    eleg jo kamera es videozasi kepessegek
    tetszetos menurendszer
    atlagnal kicsivel gyorsabb
    szabvanyos jack
    szepen (nem hangosan) szol kihangositva

    contra:
    Szep a kijelzo de a fenyereje lehetne erossebb
    az ebreszto (mar 2* megtrefalt es egyszer emiatt lekestem le egy talalkat)
    akkumlatorban gyenge
    a bongeszes kesz remalom (mondhatnank disznek van)
    beepitett youtube kliens rossz minosegben adja vissza a videokat
    sokszor ferrenyomok sms-iraskor (a viewty hiaba regebbi valahogy pontosabb volt a qwerty-je, legalabbis nekem jobban bejott)
    a zenelejatszo szofver nekem nem jon be (nem tetszik h lista es zenelejatszo egyben, valahogy snassz) Peldaul ha egy kulon mappaba akarsz tenni uj szamokat es csak azokat akarod meghalgatni aszt csak a sajat mappa/zenek menupontban teheted es itt nem a tellyes erteku zenelejatszot kapod
    a zenelejatszoban viszont abc-sorrenbe vannak a szamok szoval fogalmad sincs melyek az ujak.
    a hozza kapott fules hiaba agybadugos a basszus kb-fele a Walkman szerianak es ez nem a fules hibaja mert probaltam walkman fulessel, bar kicsivel nagyobb vele a basszus de megsem kozeliti a SE szintjet.
    az FM-transmiter is inkabb disz mint valos hasznalhatosag. Valahogy mindig van egy hatterzaly....zugas recseges ...stb...Az autoban nem lehet hasznalni mert ha 10 centire van a konzoltol mar nem megy.....ithon meg jobb a helyzet de ha mondjuk a konyhaban elindul egy robotgep az adas elkezd zugni mintha semmit se fogna be a radio.
    beepitett Microsoft word olvaso nagyon lassu. Feltettem ra egy power-point file-t es kemeny masodpercek telnek el betoltesnel
    A hatlap nekem nem jon be mert be van festve...es valahogy taszitja a kezet csuszik ki belolle, nincs tapadasa. minha mindig ki akarna csuszni akezembol Ugy kellett volna hagyni ezust aluminiumkent mint a shine-nal volt. Az nekem nagyon bejott
    Es meg egy nagy negativum....Ertemen h erintes meg minden de a felvevo es elutasito gombokat hat uraim....erinteserzekenyre kell csinalni?? EGY ORIASI NEM!! Figyelembe veve aszt si h barhol vagy a menuben, hozzaersz az elutasito piros gombhoz es lam-lam a kezdokepernyon talalod magad...es eleg ehhez egy erintes nyomasrol szo nincs!!
    Nem vagyok a gombok hive de szerintem az elolapon minimum 2 gombnak kell lennie ameiket meg kell nyomni..a felvevo es elutasito gomb!!!!

    Igen igen van negativum szep szammal.....de en akarhogy nagyon megkedveltem eszt a kis masinat
    osszegezve elmondhato h az LG nem hiaba mondhatni a legfiatalabb mobilgyarto rengeteg gyermekbetegseggel....diszkent hasznalhato funkciokkal.

    Az arat figyelembe veve viszont eszt mind elfelejtsuk (kiveve az ebresztest :( ) es szeressuk mert telleg szeretheto

    [ Szerkesztve ]

  • impression

    csendes tag

    HA problemat jelent szamotokra h osszevissza rakosgassa a telefon a zeneket a lejatszasi listaban VAN MEGOLDAS. A lenyeg h kell csinalni albumokat egy mp3-tag editorral. En kiprobaltam es bevalt!! Igy minden mp3-as tudja meik albumba tartozik es ha kivalasztod a lejatszoban az albumok almenut ott szepen meg fog jelenni az altalad letrehozott album es egybefoglaja az osszes szamot amit elozoleg hozzarendeltel....Sott mitobb albumboritot is tudtok hozzarendelni ami tok jol nez ki.

    tehat 1 lepes: toltsetek le a pc-re a STAMP ID3Tag editor-t

    2: esztan azokat a szamotak amelyeket szeretnetek h eggy azon albumba tartozzanak tegyetek be a progiba. Bal oldalt lehet kivalogatni egy microsoft explorer fele rendszer segitsegevel (konyvtarak, mappak, file-ok) Miutan megvagytok fogjatok be az osszes szamot (Ctrl-A)

    3:Most johet a kitoltogetes:
    title-hoz ne irjunk semmit mert akkor a mar meglevo cimek maradnak...tehat eszt a mezot hagyuk uresen
    Artist-hoz irjunk be egy tetszoleges szot..vagy eloadot vagy barmit ami kapcsolodik az albumhoz. Ezt a mezot ki kell tolteni mert meskepp nem fogja tudni a telefon h azon albumba tartoznak a szamok. Ennek a mezonek a kitoltese nem fogja megvatoztatni az mp3-as nevet csak a id-3 tag ban. tehat tovabbra is tudni fogjuk mindeggyik szamnal h ki is pontosan az eloado.
    album -hoz beirjuk az album nevet (amit adtok neki)
    disc number-hez irunk egy 1-est

    Ezutan a masik oszlopban kivalasztunk egy szamunkra tetszoleges albumboritot...browse...es kivalassztlyuk.

    Ezek utan nyomunk egy klick-et a felhasznalolefulet bal also sarkaban talalhato kis STAMP nevu gombra.

    NAGYON FONTOS H VEGIG AZ OSSZES SZAM BE LEGYEN FOGVA!!!

    A program elvegzi a muveletet es ezek utan mar lehet is felmasolni a telefonra a zeneket. Akarhova fogjuk masolni oket ha kivalasszuk a lejatszoban h ALBUMOK es vegiggorkessuk az oldalt valahol meg fogjuk talalni az altalunk letrehozott albumot es a hozzarendelt szamokat. Ranyomunk es ezek utan csak azok a szamok lesznek a lejatszoban amelyek az albumbhoz tartoznak.
    Lenyeges h akarhany albumot letrehozhatunk ilyen modszerrel. Es mindeggyik albumhoz a megfefelo szamokat tudjuk hozzarendelni.

    Az albumborito meglete tok jol nez ki h mondjuk egy szamot a kedvencek-be akartok tenni es a kocka multimedia oldalan akarjatok lejatszani mert ott szepen forog a cd a keppel...elegge designos.

    [ Szerkesztve ]

  • impression

    csendes tag

    válasz Bavid #16186 üzenetére

    hat en nem mondtam h ne az adott szam karakterisztikai szerint toltsuk ki a mezoket.....peldakent irtam h erthetobb legyen. Masreszt tellyes mertekben igaz h albunmezetben is eloado alapjan szur epp ezert kell az id3-ba az eloadot kozosse tenni. Sajnos erre nincs megoldas. Amugy altalaban a szamok neve tartalmazza az eloadot es cimet szoval nem vesztunk sokat ha az id3-ban kozosse tesszuk oket. Nem a legszinvonalasabb megoldas de jobb modszert meg nem talatam arra h ne legyen kaosz a telefon lejatszo feluleten:) :P

    Nem ''cseszi'' szet a meglevo id3 akat mert aszt a mezot ahova nem irtal semmit a progi erintetlenul hagya....

    [ Szerkesztve ]

  • impression

    csendes tag

    válasz Mieza #16188 üzenetére

    ertehetlen vagy...tudod a szamnak nem csak az id3 ban vannak eloado illetve cim adatai...hanem a neveben is. A file neve!!!! ERTED!!!!!!
    Amit latsz a windooooooszban .......mert gondolom nallad is latszik a filenev a gepeden....nem kell mindig az id3-at stirold h ragyere miis az a file!!!! Amugy a te megoldasod sem sokkal jobb.....hat erdekes h a mufaj az ''album1''......kitudja lehet en vagyok rosszul informalva de ilyen mufalyrol meg nem hallottam vazze......:)))))))))))))))))
    jah es meg albumborito sincs

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák