Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ruru

    csendes tag

    Úgy látom, itt többek bizonytalanok, hát nem árt pár szót szólni frissítésről, egyebekről.

    Mielőtt bárki berezelne, hogy nem meri frissíteni az Arena-ját, érdemes felkeresni egy magyar nyelvű oldalt, amit az alábbi linken találtok:

    http://hu.lgmobile.com/web/web.support.manualSoftwareRF.laf

    Én megtettem, frissítettem, és hozzáteszem, a készülékem németből behozott volt, és nem volt tökéletesen magyar a menüje. A frissítés után az lett. Kövesd pontosan lépésről lépésre az utasításokat, még véletlenül sem húzd le usb-ről, miközben frissít!!! Update után tapasztaltam egy apró problémát: a tel. könyvben lévő számokat nem rendelte a hívó félhez, de ezt egy teljes tel. könyv törléssel és újra felmásolással megoldottam.
    A másik probléma a divx regisztrálás. Itt a folyamat nem túl bonyolult, de érteni kell.
    Le kell töltened a divx player progit, és ennek a menüjében a Tools, Device Manager menüben kell egy fiókot kreálnod. Elküld a megadott mail címre egy reg. mail, majd ezzel tudsz regelni. Utána szintén ebbe a menüpontba lépve válaszd a Register Device gombot, kiválasztod a listából az eszköz márkáját és letöltöd az aktiváló videót. Ezt másold fel az Arena-ra (USB-n keresztül), indítds el rajta, és ha lefutott már megy is rajta a divx. Figyelj, mert csak a mellékelt cd-n lévő divx converterrel átkonvertált filmet játsza le. Ha somán felmásolsz egy avi-t azt nem fogja tudni még lejátszani.

    Remélem segítettem.

    ARENA FOREVER!!!

    mkghmkhm

Új hozzászólás Aktív témák