Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ap3x89

    aktív tag

    válasz narii #18446 üzenetére

    NE:
    nekem kb fél éve van meg de már eladó sorba került nekem nem jött be. számomra lassú elég sokat fagy zenelejátszás közben, magától kikapcsolgat, az érintőkijelző nem reagál csak újraindítás után(telefonálás végeztél nem tudtam lerakni). néztem rajta filmeket utána le akartam törölni sikerült is csak a memoriában a helyet ugyanúgy foglalta ez miatt 4 szer kellett leszednem róla mindent meg visszarakni van rá megoldás de egy 70 ezres telonál már nehogy ilyennel keljen ba..akodni. volt rajta vagy 5 féle szoft mindegyiknél ugyanezeket a problémákat hozta. nekem nem jött be lehet másnak jó nekem nem. én nem találtam rá normális navigációt az a-gps miatt tudom hogy van rá megoldás de azzal is el sokat kell szenvedni mire jó lesz végigcsináltam sikerült is de nem volt az igazi. a javas környezet miatt a támogatás elég gyér új szoftok sztem már nem fognak jönni erre a telora.

    DE:
    amikor működött akkor jól tette jó a zenelejátszó elég jól adja a mélyet, emailokat is rendesen letöltötte(gmail), youtubeval sem volt baj, csak a netezésnél az oldalakra kellett várni sztem sokat ha nagyítottál. filmeket is jól lejátszotta kis konvertálás után, kamera teljesen jó semmi baj nincs vele. a töltő/adatkábelfedél nálam már lötyög mondjuk minden nap tölteni kellett mert aktívan használom, a fülesnek ugye fehér a színe ez nálam elszíneződött de ettől függetlenül jól szól.

    ha szereted buherálni a dolgokat akkor jó lesz neked ha azt akarod hogy minden elsőre működjön úgy ahogy a kezedbe veszed akkor nem. jól néz ki de belül vannak problémák.
    hirtelen ennyi jutott eszembe ha van még kérdésed akkor írj privátban is nyugodtan.

    ezért kb 60 an fognak leoltani hogy amit írtam az nem így van de ez a saját véleményem nekem nem jött nekik lehet jó. bb

    [ Szerkesztve ]

    Xbox 360 slim --- Gamertag: apatizs

Új hozzászólás Aktív témák