Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vovi1

    aktív tag

    válasz Denito #5101 üzenetére

    Szerintem az LG nem engedheti meg magának, hogy festett telót adjon ki. Úgy tudom a fekete változatot csak angliában forgalmazták, ott minőséget kell adni. Szerintem a fekete változat különlegessége miatt megérheti. Csak könnyen keverhető a hasonlókkal, Nok, Sam, ez talán nem előny. Az elegáns ezüst szín megkülönbözteti a többi státusz telefontól.

    Tudomásom szerint nincs olyan füles, ami mindent vezérelne, ez nemcsak kapcsolók, hanem belső felkészítés, program kérdése is. Ez a teló erre nem alkalmas. A fülesen levő kapcsoló csak arra jó, hogy felvegye a kagylót illetve visszahívja az utolsó hívott számot, erre van programozva. Talán az USB csatlakozó valamelyik lábáról a külső vezérlés is megoldható, de erre nincs adat.

  • animoo

    senior tag

    válasz Denito #5101 üzenetére

    Denito: úgy láttam, senki nem válaszolt a füleses kérdésedre. Létezik bluetooth fülhallgató, hogy másmilyen van -e, nem tudom, de én egy Jabra BT3030-at használok, ami egyben távirányító is, és olyan fülest dugsz bele, amilyet akarsz, mert van rajta 3,5-ös jack aljzat. Lehet vele indítani/leállítani, számot léptetni, hangerőt állítani, hívást kezdeményezni/bejefezni. A mikrofonja teljesen jó, meglepődtem, hogy nyakbaakasztva is hallanak rendesen. Az ára kicsit húzós lehet, 16.000,- Ft körül lehet kapni. De Arenával teljesen tökéletesen működik, az aksija is sokáig bírja.

    Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

Új hozzászólás Aktív témák