Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sztomi89

    tag

    válasz |AP| #9366 üzenetére

    Pont most telóztam nekik. Az én fejemben egy nagy katyvasz van. De megpróbálom azért összeszedni. Ugyebár én itt megvettem Debrecenben, állítólagos Európai garanciával. A fickó (az Oktogonos LG szervizes) elmagyarázta, hogy csakis akkor tudom érvényesíteni konkrétan náluk, tehát odaküldve, előre megbeszélve, hogy ha kaptam egy LG -s papírt átvételkor amit az a cég pecsételt le, ahol én vettem. Ez a papír nem összekeverendő az Adásvételi szerződéssel. Na már most én egy adásvételi szerződést írtam alá. Az adásvételi szerződésen ez áll: "Mely létrejött egyrészt a xxxxx Kft. eladó vagy KÖZVETÍTŐ" , bízok abban, hogy itt a Közvetítés áll fent, tehát a cég ahol vettem rendesen le tudja gariztatni a telefont, ha van vmi hiba vele és nem k....rnak át. Nekem az az egészben a fura, a szar, nem tudom, hogy fogalmazzak, hogy ezeket a garanciákat, szerződéseket nehéz számomra átlátni, vagyis most már annyira nem. De ha én bemegyek úgy, hogy nem olvasok előtte utána, tehát mint egy laikus ember, akkor még jobban átvág(hat)nak. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák