Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giles

    tag

    válasz Racecam #5749 üzenetére

    Szerintem nehéz lesz összeszednie a dolgokat.
    A kiforratlanság szerintem erős fogalmazás. Nekem minden működik rajta, pedig nem a legújabb fw van telepítve (V10b). Az meg, hogy a számok a zenelejátszóban lassabban görgethetőek, engem nem zavar (van lejátszási listám is). Meg a youtube a wifi-vel sem zavar, mert nem nézem. Arra ott a pc, vagy a netbook.
    A korlátokkal mindig tisztában kell lenni és akkor nem leszünk elégedetlenek!

  • CarajoEsp

    senior tag

    válasz Racecam #5749 üzenetére

    Szerintem háttérnél magára az LG-re gondolhatott.

    Egyébként ezzel a P-s szoftverrel igazi királyság lett a telefon, összesen két olyan helyet tudok mondani, ahol ha javítanának még egy picit a görgetőrutinon, akkor már majdnem Iphone szint lenne. Az egyik az SMS, a másik a Galéria.
    Egyébként, félelmetesen sokat gyorsult, meg az O-hoz képest is.
    Ha egyszer rendbehozzák azt a hülye Java-t, akkor leteszem a kalapom.:)

    -Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

  • fiktív1

    tag

    válasz Racecam #5749 üzenetére

    Racecam!

    Kb 1 hónapja vagyok itt a topikon, lehet, hogy te, mint házigazda olvasod a hozzászólásokat. Oda írtam már a problémáimat. Bika a képem, asszem, most csak én vagyok bika. így könnyű megtalálni. De te valszeg listázni is tudod a hsz-eket. Hogy mik a problémáim az arenával akkor leírom, illetve össze is szedhetjük mégegyszer ezeket. Az persze lehet igaz, hogy ezek nagyrésze szoftver vagy példányfüggő. Vagy szépen lassan orvosolják. Ez a 2. arenám.

    -Nem tudom használni a vifit 10 percen túl. Ha valamit írni akarok valahova, mire küldöm, már nincs kapcsolatban a gazdagéppel. Én is tájékozódtam a telóval kapcsolatban a vásárlás előtt. Ez lenne a lényeg számomra az alapfunkciók mellett. Jogosan várhatnám, hogy ez síímán menjen. Persze ez sem túl nagy öröm, mert a böngészők;

    -Az általam használt FW-ken lassúak. Az oldalak szaggatnak, a saját böngésző nagyításakor képet veszt, darabos.

    -Ébresztőben nem tudok megbízni. Megjártam vele.

    -Az előző arenám nem a lemetett kapcsolati profilok szerint működve csinált nekem 20 e. ft-os számlát. Símán a telfonos neten kommunkált...

    -Akksija nagyon gyenge hozzá. Nem kell máshoz hasonlítani, egyszerűen nem az a szint, amit az ember elvárhatna.

    -Gyenge rádió. Az előző telefonjaim baj nélkül fogják pl a slágert, ami nálunk gyengébben jön, ez nem...(itt pl. érdemes hasonlítgatni..)

    -Használat közben újraindulnak. Lefagynak. Csak az akksikivétel segít..hmm....

    -Hangos hangszóró telefonáláskor, 1-esen is, nem lehet halkítani.

    -Multitasking nem az igazi...

    -Jó lassú. Amikor a nagykocka főoldalról lapozok pl a widgetsek felé, vagy a kedvencek felé, eltelik jó 2.5 másodperc, mire bejön teljesen a másik képernyő. Ezt persze meg is kell várnod, hogy továbbgördíthessoda, ahova el akarsz jutni. Ezt persze a kiskcka hívatott megodani, de azt szerintem nem használja senki.

    És akkor még nem beszéltem 1-2 gondról, amik másoknál fordultak elő:

    -Képernyő beégés, vibrálás. Meg még amire nem emlékszem....

    Egy része ezeknek nyílván szoftos, másik része hardveres probléma.

    A kedves vevő pedig nem külön szerené kezelni hogy ez FW probléma, vagy sem, hanem egyszerűen használni arra, amire megvette a készüléket és ez nem minden esetben teljesül.

    Ezeket a dolgokat azoknak az újoncoknak is írom, akik kérdezgették mostanában itt a topikban, hogy milyen problémák fordulhatnak elő az arenával.
    Nos, ezek az én szemlyes tapasztalataim, irígylem azokat, akiknek eme hibák nem fordulnak elő, vagy nem zavarja őket, de engedtessék meg, hogy ezen tapasztalataim alapján formáljam meg véleményemet.

    Kedves Giles!

    Ugye nem is volt annyira nehéz összeszednem a zavaró dolgokat! Kívánom, hogy ne törjön le a lelkesedésed!

    2-3 hete már össze voltak szedve a problémák, (különböző FW verziókban, meg úgy általában)olvass vissza, azokkal is kiegészülhet a dolog.

    Wiewditails!

    -Nem, még nem adtam el. Még felrakom/rakatom a P-t is......illetve várok még. Ha a vifi megoldódik, marad 1 darabig.

Új hozzászólás Aktív témák