Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geosz

    tag

    válasz #18001664 #4270 üzenetére

    "Egész egyszerü oka van,sokan a pénz miatt választják a T-t...ugyanis elöfizuval sokkal olcsóbb mint egyben megvenni egy kártyafüggetlen készüléket egy boltban."

    Viszont akkor meg nem kéne "divatból" fikázni (nem konkrétan rád értem, csak itt válaszolok a témára), valamit valamiért (nem vagyok T-és alkalmazott :) ).
    Olcsó árú készülék utánozhatatlanul gyönyörű antracit magenta színvilággal :D

    "Ha tehetné,mindenki kártyafüggetlen Arena-t venne!"

    Ebben azért egyáltalán nem vagyok biztos. Szerintem pedig sokaknak hozzám hasonlóan eszébe sem jutott soha. Tizen valahány éve T-és vagyok, ezért soha nem értettem miért lenne jobb, ha független lenne a telefon. Valamit csak jól csinál a "T", mert valami pluszt mindig előhozott az aktuálissá váló telefoncseréim idején, vagy egy új kedvező díjcsomag, többlet szolgáltatás, lefedettség vagy sokkal nagyobb telefonválaszték, mint a másik kettőnél. A "kommunista színű 3. agresszivitásától és lózungjaitól amúgy meg egyenesen kiráz a hideg". :W
    Azokat az ismerőseimet sem értettem meg soha, akik két három saját (nem céges), más-más szolgáltatós mobilt használnak. :F

    LG KM900 Arena KM900AT_V10v

Új hozzászólás Aktív témák