Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 405

    tag

    válasz sBc #17000 üzenetére

    "Amit pappíron tud az aréna az nekem elég lett volna"

    Nekem is ,csak az a baj hogy szr az egész! Nézhet ki akárhogy egy FW ,akkor se működik rendesen . Felteszel rá valamit ami jól működik másnap már nem működik.
    Érdekes hogy az LG-t sem érdekli ,nem erőlködik hogy kijavítsa.
    Nekem MO. garanciám van ,várok egy kb.félévet beadom a szervizbe ha megcsinálják tökéletesre gratula ha nem hát.... :C

    [ Szerkesztve ]

    Okos ember a más kárán tanul .....

  • risnos

    tag

    válasz sBc #17000 üzenetére

    "Nincs olyan jó nő, akikit ne únna valaki..." Szóval tetszettek volna ,-mondjuk 150 ezerért- HTC-t venni. Hazudnék, ha azt állítanám, hogy maradéktalanul elégedett lennék az Arénával, sőt azt is tudom, sokkal jobb telefonok is vannak nála. Az anyagminőségre kifogásnak helye nincs. A szoftwert is érheti sok kritika, de e fórum utolsó néhány ezert hozzászólásának zöme az fw-cserével, moddolással kapcsolatos, tehát erre is van megoldás. A neten ezer tesztet lehetett olvasni, a telefon forgalomba hozatala előtt is , azóta is. Aki ezeket elolvasta, tudhatja, mire képes a telefon. Persze jócskán lehet túlzás a tesztekben. Ezért a pénzért, azért sokkal rosszabb telefonokat is árulnak. Rengeteg javás progi van a neten, az igaz, hogy ezeket le kell tölteni, ki kell próbálni- s nem mindegyik lesz jó az Arénára. Az meg , unalmas lenne, ha minden egyből sikerülne, nem. Sok szó esik a GPS-ről: Nos egy multimédiás telefontól azért kár navigációs készűlék-szintű teljesítményt elvárni. Javás navi progi meg annyi van mint a szemét, nem győzöm idővel kipróbálni őket. Lehet , a kevesebb több lenne?!
    A Sony -Ericsson K700, K750 óta majd ugyanannyiért öt év múlva egy profi készülékre válthattam. Azokon is rengeteg programot tudtam futtatni, de az Aréna nagyságrendekkel jobb telefon. Sokan Samsung, Nokia és LG telefonok után, vagy mellett is beruháztak Arénára. Na miért is. A WinMo-s telefonoknál ( és más oprendszerűeknél meg biztosan más gondok jönnek elő, mint ennél a telónál. A vírus fenyegetettség, a hekkelhetőség nem annyira fenyegeti az Arénát ugye? Tehát minden fajta készüléknél kell bizonyos kompromisszumokat kötni. Azok sem tökéletesek, ahogy mi sem. :K

    [ Szerkesztve ]

    Lehet bár bölcs az ember, másoktól tanulni mindig érdemes...

Új hozzászólás Aktív témák