Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    Még mindig nagy dilemmában vagyok...

    Samsung i8510 INNOV8 vs Arena

    Samu mellett szól: fényképezőrész, bővíthető rendszer(bár lehet h Arena alapdolgai elegendőek), wifi(jól működik?), GPS(offline módban milyen?)

    Arena mellett:kinézet, kijelző, érintőképernyő, multimédia, ár, méret+amit kihagytam

    Tehát, ha az Arenában életre kelthető a közlejövőben a wifi stabilan, ahogy kell, akkor Samu ezen előnye elveszik. Ha a GPS olyan szinten működésre bírható, hogy kirándulás közben 5 percre bekapcsolva az erdőben offline módban megmondja, hogy hol vagyok, már ezzel is elveszik Samu GPS előnye.
    Marad a bővíthetőség, amit lehet, hogy ki sem használnék, mivel word, excel, txt, pdf-ek mennek rajta.

    Vélemény? Lesznek vajon javítva Arena gyengeségei? Ja és ha ezeket kijavítják, akkor marad a fényképezés(nincs fényképezőm), amiben INNOV8 a legjobb... Némely tesztben kompakt gépet ver meg. Arena viszont egyik tesztben nem rossz képet csinál, másik tesztelő kezében rosszat. Most akkor nappal,ügyesen is sokkal gyengébb a Samunál?

    Köszi

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák