Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz KLIOS #7675 üzenetére

    Nem feltétlen akarom eladni. ;) Feltettem olyan árban, amiért eladnám (50k)...ill. ma vitték volna 47k-ért, de nem adtam oda. Inkább cserélném, de azt is úgy hogy jól járjak én is.
    A probléma gyökere hogy hiányzik egy progi az életemből, ami Symbian-ra megtalálható, és az Arena-ra sosem lesz. Ez egy sms időzítő szoftver, amivel előre meg tudsz írni sok sms-t is akár, majd megadod neki mikor küldje el.
    Ez okozza a fejtörést, hogy mitévő legyek, de valószínű maradni fog az Arena, hacsak nem kapok valami nagyon jó ajánlatot pl. egy cserére. ;) Az Arena-nak sokkal több a pozitív tulajdonsága, mint bármelyik Symbian-os telcsinek, amivel tisztában is vagyok, és a mérleg nyelve az Arena felé billen még így is. :K ;)
    De azért az sms kezelő progi jó lenne, de csak úgy ha jól fogok járni a cserével, amire kicsi az esély. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák