Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz viewdetails #7653 üzenetére

    Jogos. :U ;)
    Én is így látom, hogy azok szidják a legjobban akik a legnagyobb lámák. Sokan ahelyett hogy benéznének, és elolvasnák a lényeges hsz-ek többségét pár óra alatt, vagy legalább a kérdéseikre kapott válaszok alapján megpróbálnák a hibákat orvosolni, egyszerűbbnek tartják ha a telót leszólják, hogy ilyen szar meg olyan szar, meg "eladóvá vált az Arena-m"... aztán ha szólva van ezért, ők vannak megsértődve, majd ezek után elkezdenek a jó nyomra ráakadni, mindjárt rájönnek hogy annyira nem is szar, mint amennyire gondolták. :U Ezért nem értem, miért nem lehet egyből a "jó nyom" felé venni az irányt, és akkor a bemutatkozás után sem alakul ki negatív handicap...
    Ha a tulajjal együtt mindent megteszünk, és úgy sem sikerül segíteni, utána lehhet ócsárolni, és szidni, mielőtt a szervízbe beadja a júzer. De a hibák többsége lámaságból adódik. Persze nem gond ha valaki láma, mert sokat lehet okosodni 1-1 topikba. Nincs senki leszólva, és senkinek sem lesz flegmán ill. nem megfelelő stílusban válaszolva, ha olyat kérdez ami kis túlzással egyedi probléma ill. értelmes kérdésnek tekinthető.
    Minden csak hozzáállás kérdése, tehát "amilyen az adjon isten, olyan lesz a fogadj isten" is. :U

    Más téma:

    Vettem a TESCO-ban brill alkoholos tisztítókendőt. 20db van benne, 300ft és iszonyat gyorsan és szépen tisztára varázsolja az Arena-t! Persze jó szemüveghez, fényképezőhöz is. Gondolom TFT panelnál is alkalmazható. Ajánlom mindenkinek! :K

    Csináltam egy Factory Reset-et és egy memo kártya formázást. A memó kártya formázását minden szoftver cserénél csináljatok meg, mert ezzel is szűkítve vannak az esetleges olyan hibák amiket senki sem tud mitől lehetnek! Persze Factory Reset is minden esetben szükséges, de ha az éppen aktuális szoftverrel megformázzátok a MicroSD-t, max. használni fog, mint ártani. ;)
    A Factory Reset témához csak annyit, hogy ne használjátok "ha kell ha nem". Néha-néha szükséges lehet, de nem véletlen hogy a rejtett szervíz menüben van, és nem a beállítások között. Ami bármennyiszer használható, az a kommersz gyári beállítások visszaálítása, ami a "memória állapota" menüben található, ahol a MicroSD-t is formázni lehet. Másik topikokban akadtam rá az infóra, hogy káros is lehet akár a sok és felesleges "hard reset"(*#7370#), ami az LG-nél a "Factory Reset" megtestesítője.
    Szóval csak óvatosan!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák