Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • risnos

    tag

    válasz viewdetails #7314 üzenetére

    Wiewdetailsnak sokban igaza van , ahogy más hozzászólóknak is De : LEGYEN BÉKE E FÓRUMON!!! már fél éve olvasgatom Aréna-tulajként e fórumot, és nagyon sokat tanultam Tőletek, a hozzászólásaitokból! Sok dolgot, például a balra fent keresőt azonban 3,5-ös szemüveggel sem találom! Meg, hogy a divx-et, hogy kell regisztrálni, stb. De nem szégyellek kérdezni, - s bár újonc a titulusom,- lehet ,hogy én vagyok a legöregebb"arénázó" a fórumban a magam 57 évével.. Sokan sok mindent meg tudunk e készülékről - egymás és a magunk hasznára is. A késdobálást hagyjuk a kocsmába- de inkább legyen béke ott is! Szóval finomabban kicsit uraim és hölgyeim! Közös nevezőnk: LG KM 900 ARÉNA, s hogy minél több örömünket leljük e nem rossz telóban, amelynek lelke van a jelek szerint. Nekünk is lehet, nem? Ne egymáson, a megoldandó kihívásokon vezessük le kreativitásunkat! Ebben segítsük egymást, tisztelve a másik véleményét, olykor elnézve hülyeségét is akár. Mert azért vagyunk itt is , hogy tanuljunk egymástól, segítsük a másikat, ha elakad... :) :) :R

    Lehet bár bölcs az ember, másoktól tanulni mindig érdemes...

Új hozzászólás Aktív témák