Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fejedlm

    csendes tag

    válasz erdoke #685 üzenetére

    Hát, az 5800 16000-el olcsóbb és 8Gb jár hozzá.
    Egyébként a vevők jó nagy része vesz memkarit (vagy tesz a telefonba), akik pl N96-ot vesznek, pedig az 16GB, mellesleg egy 8Gb-s kártya ára kisker áron 4000 Ft, (ennyiért adok én neked), akkor gondolhatod mennyiért veszem, nem igazán látom be, mennyiben növelte volna az árát a készüléknek egy 1500-2000Ft-os tartozék. ;)
    Szóval a tapasztalat szerint a népek tesznek karit a 8 illetve 16 Gb-s készülékekbe is, könnyebb kezelni, sokan utálják gépre dugni stb. (nyilván nem az itteni pc és tel gurukra gondolok, de azért belőletek van kevesebb, lássuk be. :D )

    A másik dolog, amit jooker írt: Szerintem amugy jobban fogy mint anno a viewty.Már csak a hsz okból is látom.

    Sajnos közel sem fogy úgy. Te a hszekből a következőt látod:
    Az az 8-10 FAN, aki itt van (vagy 20, mindegy) mind szeretne venni vagy vett vagy fog venni.
    De a fogyás az más. Ha bemész egy lányiskolába, ott mindenki lány, azért fiúk még vannak, nem? :)) De nem akarom bántani a telt, csak gondoltam infót adok, hátha érdekes számotokra ez is. Szóval nem fogy, válság van, drága és nem keresik úgy, mint annak idején a KU990et.
    Mind a KF750, mind a KC910 túl közel van (kiadásilag), azok sem futottak be nagy karriert, ks20 dettó sajna.
    Persze nektek cool meg minden, kezelni is tudjátok, de ennél többet kellene elpasszolni belőle, hogy siker legyen.
    Írtam, hogy ketten is visszahozták, olvassátok el ezt, most jött:
    "Tiszteletem,vevő lennék egy ilyen telefonra készülékbeszámítással. (N96-ról ír - fejedlm) .Van egy Újszerű LG Arena Km900-am,fóliás,fulldobozos.Gondolom a csere helyileg Budapesten történne,ezért fel is tudnék menni.Ráfizetni csak csekély mértékben tudnék,ha kellene.Válaszukat előre is köszönöm.
    Üdv"
    Indoklás nincs, amint látjátok (rákérdeztem, ha megírja, megírom), de egy hét alatt ez a harmadik. Ez is azt mutatja, aki nem zseni a telókhoz, annak gondja van vele. (fejvakarós smiley...)

    Értelmes kérdésre értelmes válasz.

Új hozzászólás Aktív témák