Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • verser233

    senior tag

    2 új dolgot fedeztem fel, megosztom, hátha nektek is az:

    1. Ha repülő módban vagy, az időjárást meg lehet nézni Wifi-n keresztül (ez csak azért érdekes mert ugye önmagában repülő módban még a wifire sem lehet felcsatlakozni, ami szerintem egy hatalmas nagy hiba, és baromság) - Menj repülő üzemmódba, bökj rá az időjárás ikonra, frissítsd és már kérdezi is melyik wifi hálózatra akarsz felmenni.
    De amint írtam sajnos csak ez működik így.

    2. ha a gyorsikon panelen vagy (lehet, hogy a többin is nem tudom), és fent a felső sorban megbököd, mondjuk ott ahol az töltöttségjelző van, akkor legördül egy amolyan gyorsindító menü, szerintem nagyon jó, erről nem is tudtam :R

    Eddigi akksitapasztalataim meglehetősen jók, legalábbis rosszabbra készültem, így egész nap hordtam magammal a töltőt :DDD

    Szóval tegnap reggelre feltöltöttem, és 7-től kezdve hálózatra tettem, persze 3g kikapcsolva, nekem nem kell. Elég sokan hívtak is, reggel zenéltem egy 20 percet kb, meg levélekérdezés opera mini letöltés ez kb olyan 10 perc, napközben egy kis nyomkorászás,végső beállítások, este 30perc zene és megint levélellenőrzés, ekkor már 2 csíkom volt este 7 órára, aminek örültem, mert igazából kétségeim voltak, hogy egyáltalán hazaérek-e úgy, hogy még bírja. Aztán még 1,5 órát keményen dolgoztattam, kíváncsi voltam, tényleg mennyit bír: fényképeztem,fm transmittereztem (ami egyébként elsőre nagyon de nagyon gyenge volt, N85-öm ebben sokkal jobb vételbe adta a zenét), bluetoothon keresztül kiraktam a házimozira a zenéket (ez már sokkal jobb minőség volt), videóztam, mindent amit csak lehet ezen a telefonon, és így adta meg magát este fél kilencre. Így elsőre azt mondom nem rossz, én rosszabbat vártam, mert nekem a prada-s tapasztalataim katasztrófálisak voltak.

    Témák,háttérképek programok stb.... engem is érdekelnek, én csak a mylgarena oldalt ismerem. Tippeket én is várok :)

    Amúgy szerintetek mennyi az esélye hogy ezt a firmware-t az okos ügyesek fel tudják hackelni mint a viewty-nál?

    https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

Új hozzászólás Aktív témák