Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz viewdetails #4950 üzenetére

    Nekem is előjött ez e "beégősdi". :U Nekem Júniusi az Arena, és talán 1 hónapja volt az első beégés...holott addig is volt hogy merülőfélben volt, és persze a telefon használati szokásaim mit sem változtak az elmúlt 3-4 hónap alatt. Én folyamatosan bekapcsolva hagyom, mert ha hívnak mennem kell bármikor és bárhova. Talán 1 éjszakát van kikapcsolva 1 héten, de akkor a W910i veszi át a helyét. Véleményem szerint szoftveres gondnak kellene lennie. Bízom benne, hogy némelyik firmware, LCD vezérlő szoftvere lehet hibás. Azért gondolom ezt, mert amikor először előjött, utána még vagy 2-3x előjött rövid időn belül. Először nekem is merülőfélben levő aksinál jött elő a V10B_03 verzióval, aztán a többi pár alkalom teljesen véletlenszerűen más-más helyzetekben...viszont 1-2 hete semmi. Nyomát se látom a beégésnek. Ezért gondolom hogy szofver hiba lehet és ezen belül is LCD driver. Ha hardver hiba lenne nem lenne ennyire rapszódikus a felbukkanása, hanem tartaná a szintet, egy idő után pedig sűrűsödne a beégések száma, mivel a folyamatos használat egy esetleges hardver hibánál csak ronthat a helyzeten, míg a végén teljesen meg nem adja magát. Itt viszont nem ez van. Mindenesetre érdekes jelenség. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák