Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mieza

    tag

    válasz papp0628 #3807 üzenetére

    Ne is menjünk bele, majd a jövő eldönti. :)
    De ez nem mostanában lesz!
    A PDA az, ami szerintem hamarosan meg fog szűnni, mert onnan lépnek át a legtöbben az okostelefonokra.

    Az okostelefon meg csak a jéghegy csúcsa, a vezérhajó, olyan marketingfogás, amit sokan bevesznek. Mert ha a Tied (mint gyártó) a legjobb csúcskategóriás telefon a legjobb szolgáltatásokkal, akkor a vásárlók 80 százalék a Te termékedet fogja megvenni az alsóbb kategóriákban is, látva a teljesítményt.
    Ha megnézzük az SE-t például, szerintem nem olyan rosszak a telefonjaik, főleg ha a hasonló Samsung, LG, vagy akár más telefonokkal hasonlítjuk össze, de nincs náluk semmi újítás, maradtak a régi dolgoknál, lemaradtak a csúcskategóriás dolgokban (érintőkijelző, okostelefon), és főleg ezek miatt is tekintenek rá úgy sokan, hogy milyen egy gyenge gyártó lett. Holott a legtöbb embernek bőven elegek azok a szolgáltatások, amiket azok tudnak nyújtani, csak már nem "divatos" egy billentyűzettel rendelkező modell.

    De már igazán kíváncsi lennék, hogy Te mit telepítenél fel egy okostelefonra, amire most nagy szükséged van. :) :P

    Én nekem bevallom semmi szükségem okostelefonra. Amit most az Aréna tud, nekem az pont elég, ezért is ezt választottam.

Új hozzászólás Aktív témák