Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Nem tudom mi ez a görcsölés az aksi üzemidővel. :U :F
    Minden ma kapható telefon 2-3 napot megy el átlagos használattal. Ha durván van használva, de értelemszerűen nem non-stop, akkor kb. 1 napot mennek el, esetleg kicsit kevesebbet. 3 colos kijelzőtől ami nem energiatakarékos AMOLED, hanem energiazabáló TFT, nem értem mit vártok. 1 hetet kellene mennie? :U Így is sokat fejlődtek a telók...réges rég amikor bejött az első komolyabb szines telcsi a T68i személyében, azok se mentek többet 2 napnál, és kb. tizede volt az Arena kijelzőméretéhez, és felbontásához, és se 3G se Wi-Fi, se mp3, se HD film, mégse sírt senki, hogy milyen keveset bírnak. :U
    Akinek kevés a készenléti idő - gyors tippként - esetleg kapcsolja ki amikor alszik. :B Én is néztem már rajta filmet, de előre gondolkodtam, és olyan helyen tettem ezt ahol tudtam utána tölteni. Amikor pedig az a fontos hogy elérjenek akkor max. egy kevés zenehallgatás, mert kell a kakaó a beszélgetésekhez. Azért mert multimédiás telefon, attól még ésszel kell használni, nem pedig elrohanni 7k-ért aksit venni, amitől persze hogy nem lesz jobb. :U

    Nálam az Arena nagy betüs TELEFON-ként van használva. Elsősorban az a fontos hogy elérjenek, mert pénzem is akadhat belőle, ha időben elérnek, tehát a telefon részét mint olyat 100% kihasználom. A többi csak szükséges plusz, amit ha van kedvem használok. Sokan viszont elsősorban multimédiára használják, véleményem szerint tévesen. Erre más multimédiás kütyüt kell venni, esetleg mp3,mp4 lejátszó "személyében", és külön esetleg egy olyan telefont ami csak telefonálásra és hosszú készenléti időre lett kitalálva.
    Minden egyszerre nem megy, ezt be kell látni. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák