Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiski

    aktív tag

    válasz Gabee76 #14999 üzenetére

    405: Már 2x próbáltam, felmásoltam, beállogattam. Először vmi csoda folytán volt térképem, de olyan tetű lassú volt a program, hogy idegbeteg lettem, és töröltem a fenébe. Nem is tudtam, hogy kisebb technikai áttörést sikerült csinálnom, hisz működött... :)
    Amikor a napokban feltettem, beállítottam mindent, úgy, ahogy a nálam okosabbak mondták. Elméletileg működött is, de én nagyon vidéken lakom. Értsétek úgy, hogy a mio gps is a kocsiban, álló helyzetből se akart műholdat találni. (Bár 3-5 perc után azért vmit látott). Nem típushiba, 2 fajtával is próbáltuk, ráadásul drágább fajtákkal. Szóval sokat nem várhatok itt a progitól, de ha megyek pestre, akkor felmásolom, és majd ott telepítem, és állogatom be, hátha könnyebben talál műholdat...

    Gabee: Semmi extrát nem kell vele csinálni elméletileg, nyugodtan tedd be a saját ikonjaidat - persze a megfelelő méretben - és írd vissza a .ima fájlba. Amikor megvan, csinálj belőle .fls-t, és elvileg ugyanakkora lesz a méretük. Egy külföldi fórumon kérdezte valaki, hogy mi van, ha mégse, erre az volt a válasz, hogy vmit nem jól csináltál, vagy a WinImage-el bohóckodjon...
    Sok sikert!

    marcell: nagyon szívesen, bármikor máskor...

    [ Szerkesztve ]

    kiski

Új hozzászólás Aktív témák