Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokyt

    senior tag

    válasz dtigersas #12190 üzenetére

    Mind a kettő nagyon fontos. Az fr az tulajdonképpen alaphelyzetbe hozza a telefont, "elvileg" minden beállítást és memória területet töröl. Szükséges, mivel az új fw bizonyos részei nem fognak működni amíg végre nem hajtod, hanem azok helyett a régebbi fw azon részei működnek. Ez esetenként fagyáshoz, lassuláshoz, hibás működéshez vezethetnek. Az "elvileg" teljes törlés miatt van szükség a memória rekesz ürítésére, ami a memória egyes területeit (SMS, naptári bejegyzések, multimédiás terület, stb.) törli tisztára, ugyanis fr után gyakran maradnak itt fájlok.
    Az ajánlott sorrend fw csere után: fr -> memória rekeszek ürítése -> fr

    Szerk.: Tegnaptól nekem is V10f fut a telefonon. A V10v sorozatos lassulásai miatt gondoltam ha már úgy is fr és memória rekesz ürítést kell, akkor egyúttal kipróbálom. Eddig teljesen jó. Youtube wifi-n keresztül tökéletes, a java tényleg feltűnően gyorsabb (pl operánál a weboldal görgetésénél szembetűnő). A színvilág viszont annyira nem jön be, szubjektív, de nekem a T-s szoft külalakja jobban bejött. Valószínűleg emiatt ha kijön az új T-s szoft, cserélem arra :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák