Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • risnos

    tag

    válasz sBc #10248 üzenetére

    Nekem mindkettő fent van a telon. a WeTravel tegnap frissített verziója. a v0.9.05 Ez ikonos kezelőfelületű,hangos navi- magyarul. Helyzetmeghatározásra igen, navigálásra még nem használtam ezt a progit, Tán hétvégén.Barátságos a kezelőfelület. A SE portálon külön fóruma van magyarul és sok okos hozzászólás+link. Memkarin a könyvtára a térképekkel. Letölthetők országok hozzá (fórumon a linkek-tegnap ide is feltettem Giginek).
    Offline tán ez a legelfogadhatóbb, meg külcsinre is. ha tényleg jól navigál.
    Majd próba cseresznye...
    Az Amaze4.5-öt (online) megdolgoztattam egy hete meg most szombaton is. De elég jól tesz a dolgát -noha nem profi navigáció egyik sem. Ha eltértem a tervezett úttól, kétszer vissza akart fordítani, harmadszorra újratervez. Kell hozzá a jó lefedettség térerőben, vagy sok műhold, akkor elviselhető a pontossága -vidéken. belvárosban Pesten Zack már szívott vele kocsiban.
    De " Amor Omnia HD vincit"
    Szóval , aki többször navizott WeTravellel, írja le tapasztalatait. Kezelés és forma szempontból nekem bejön. :C

    Lehet bár bölcs az ember, másoktól tanulni mindig érdemes...

Új hozzászólás Aktív témák