Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Kampó #23 üzenetére

    Igazat adok neked. Ez a K4 egy kellemes készülék lenne, ha normális panelt kapott volna (felbontás maradhat).
    De sajnos nem ez a helyzet, szóval marha drága így. Mivel a kijelzőt bámulod a legtöbbet, jobb lett volna neki feküdni picit. Vagy úgy voltak vele, mivel alig adnak el valamit, nem számít? Annak a pár embernek jó lesz?

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz Axekiller #40 üzenetére

    +1 a Leonra. Sőt, a G4c-ről sem feledkezzünk meg. Várható rá az MM, de ez nem tuti még.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz Aron1988 #48 üzenetére

    Egyetértek veled, de egy pici javítást kell eszközölnöm. Mindenki agyon dicséri az lG F6-ot. nem volt rossz, a maga idejében pedig kiváló(!) telefon volt. De sajnos a KK nagyon dadog rajta és a 4.2 is néha elköhinti magát. A kamerája vacak képeket lőtt. Enyi baja volt csak, minden más kitűnő.

    Inkább az LG L9 2-t emlegetném. Na az fasza, meg is tartottam. De tetszett az L90 is, L70 is a maga idejében. (Bár utóbbinál a 4 giga flash tökönszűrás volt.) Nekem a Leon nagyon tetszik, esélyes, hogy kereken kettő hónap múlva vele hosszabbítok. A Spirit is nagyon jó, de sajnos hibás gyártósori termék lett.
    G3c is megállná a helyét, ha a szoftvere össze kapottabb lenne. MM kellene rá vagy 5.1.1.
    G4c is jó, ez is esélyes volt a hosszabbításban, csak sajnos hardveresen LG Leon dupla árral, alig jobb kamerával, jobb kijelzővel. Ennyit nekem nem ér a felára. Ha már lenne rá MM, akkor viszont a G4c-t választanám.
    Nos és itt csatlakozol te. Felsoroltam pár készüléket, amivel dolgom volt 2013-2015-ig bezárólag. Ezek közös nevezője a hardver. Azaz az LG közép két év alatt semmit nem változott. DE sajnos a Samsungé sem, Sony-é sem.

    Ami ezt a K szériát illeti... eddig gagyi. Alig erősebb hardver, gyenge kijelző. Ha a kijelzők jobb panellel lennének szerelve, nem lennének rosszak, mint ahogy fentebb is írtam. Bár 40 ezer felett illik elfelejteni az 1 giga ramot, 70 ezer felett pedig a másfelet.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    Sikerült kipróbálnom a készüléket. Annyira nem rossz. Oké a kamera nulla, de a készülék sebessége teljesen jó. Szerintem a tömeg (tehát az átlag, gondoljatok az anyukákra, gyerekekre, olyan huszaskra, harmincasokra, akiknek nem hobbi a telefon) kedvelni fogja. Az árát, miszerint a legkisebb előfizetésben is 1 ft, bőven megéri.
    Azért annak örülök, hogy már ilyen áron is LTE képes, használható telefon kapható. Nyilván a plusz igény és az ár növekedés egyenesen arányos.

    Szerk.: ja és a képminősége nem vészes. Ennél láttam már rosszabbat is. (Pl Alcatel Pop C széria. Fényerőben pedig Huawei Y330, Vodafone Smart 4 Mini, hogy két ismertebbet és kedveltebbet írjak.)

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák