Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz schawo #109 üzenetére

    schawo

    Aha. Ezt te mondod, vagy hiteles helyen olvastad?
    Először is a V10-nek hol van megadva, hogy mennyi a kimeneti teljesítménye 16, 32, 300Ohm-on? Mert én sehol sem látok adatot erről. Vajon miért? Egyáltalán rendesen meg tudja-e hajtani a V10 a 300Ohm-os fülest? DAC ide vagy oda kétlem.
    V10-ben van Sabre 9018-as DAC-nak, és fejhallgatóerősítőnek a 9602-es. Kész. Slusz-passz. FiiO X5-ben ennél 1-2-vel nívósabb van PCM1792A chip van (Texas Instrument felső kategóriája). És tudod mi van még dedikált chipként a FiiO-ban, ami nincs a V10-ben, csak a szokásos semmilyen? Dedikált aluláteresztő szűrőhöz chip, feszültség szabályozáshoz (ugye az se jó, ha ugrál a fesz szint), 2db kristály osszcillátor(!). Ezek mind közvetlenül dolgoznak, semmilyen egyáb behatással mint egy telefonnál, jah és ezek mind magas minőségű alkatrészek természetesen. Gondolom az a név mond neked valamit, hogy Burr-Brown...Nah ezekkel nem bír a V10 (sem). Ez miatt sem lesz a V10 kiváltója a FiiO és hozzá hasonló eszközöknek.

    hito

    1. Nem húztam le.
    2. Azért hasonlítom ehhez, mert ők akarják ezzel a modularitással elérni, hisz ők hirdetik hogy eljött a hifi minőség, és nem én találtam ki az ő szlogenjüket. Tehát továbbra sem lesz ettől hifi zenehallgató cucc, bármennyire is ezt akarja sugallni az LG. Egy DAC nem váltja meg a zenei világot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák