Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karmaresz

    senior tag

    Sziasztok!

    Hónapok óta csendesen olvasgatom a fórumot, aminek eredményeképp két napja én is beléptem a klubba egy fekete G2 32Gbyte-os modell "személyében".
    Ideje volt már lecserélni jó öreg Galaxy Nexus mobilomat, mivel az elmúlt év építkezése és az ezzel együtt járó por, piszok és pár leejtés alaposan megviselte. Mióta kijött a G2, azóta érzem, hogy nekem lesz egy ilyen. Igazából már tavaszra terveztem, de nem akartam az építkezés során tönkrevágni. Egyedül a G3 ingatott meg, Sokat nézegettem és mivel egyik jóbarátom pár hónapja azt vett, volt lehetőségem többször kézbe is venni. A méretét azonban nem tudtam megszokni. A G2 nálam az a határ amit még kényelmesen kezelek egy kézzel is. E fölött tuti, hogy jóval többet landolna a földön, mert a kétkezes használat nálam a mindennapok során nem mindig kivitelezhető. Tegnap át is jött a cimborám megnézni az új szerzeményt. Ami még feltűnt, hogy a G3-nak sokkal fakóbbal, élettelenebbek a színei. A két gépet egymás mellett nézve is úgy éreztem, jó döntés volt, hog a G2 mellett döntöttem.

    A gép egyébként a B-tel-től, original csomagban, már 4.4.2-vel, valamint nemzetközi "G" Rom-mal érkezett. Még aznap este felajánlotta telefon a "H"-ra való frissítést, amit meg is tettem. Egyelőre szépen, stabilan teszi a dolgát. Az Antutu 5.5 az első teszten 41371 pontot adott. Mióta feltelepítgettem a dolgaimat, azóta 40000 és 40500 között dobogatott. Érdekes volt, hogy a tegnapi tesztelés során G3 "csak" 36-37K körüli értékeket ért el.
    A gép akksijáról sok jót olvastam, de engem így is ledöbbentett, hogy mennyire bírja a strapát. Feltöltés után 3 óra alatt mozdult csak el a 100%-ról, és a mostani intenzívebb időszakban is simán megvolt a két teljes nap.
    Jelenleg egy olcsó, de oldalt érdesített érzetre minőségibb kategóriás szilikon tok és fólia védi a gépet. Idővel majd még biztos pimpelem kicsit.

    Köszönöm a sok hasznos infót, amit innen szereztem. :R

    A napokban jön a root, de mivel a géppel meg vagyok elégedve, jelenleg nem tervezek főzött rom-ot. Majd talán nyáron, kíváncsiságból.

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

  • karmaresz

    senior tag

    Tudtam, hogy jó a G2 akksija, de ezen most elámultam:

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

  • karmaresz

    senior tag

    válasz sefan67 #76215 üzenetére

    Korának egyik legjobb telefonja volt, de 5 év után, épp most februárban nyugdíjaztam legfrissebb utódját, az LG V50-et is. Közben volt G4 és V20 is.

    Gratulálok a kitartásodhoz. :R
    A romolás sajna már nem a műfajom vagy 10-12 éve.
    Maradtam volna LG vonalon, de hát nem nagyon volt mire váltani. :(

    Once, I thought I was wrong but I was mistaken

Új hozzászólás Aktív témák