Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuyarashi

    őstag

    válasz preludium975 #75760 üzenetére

    Na igen. Azt nem mondtam, de képzeld el, hogy magyar a szöveg, de én mondjuk a kínai vagyok! :) Szóval nekem egy szájbarágós leírás kellene. Elejétől a végéig. Persze az "eleje" és "vége" is mindenkinek mást jelent. Nálam az eleje az az, hogy itt a gyári 5.0.2 telefon a kezemben, meg egy adatkábel. Mit csináljak? :D

    Anno volt egy útmutató lépésről lépésre. Mindenki esküdött, hogy a legjobb, videóval teljesen teljes körű. Ez alapján egy csimpánz is megcsinálja, stb. Még el is hittem volna, de az első lépés az volt, hogy "Miután rootoltuk a telefont...". Ja, mondom tehát rootolni is kell!?
    (Tudom, alap.) Annál persze elakadtam. Ill. nem is emlékszem pontosan, de az még meg is volt, csak utána jött valami lépés, amikor bootnál errort írta a telefon. Mint említettem, itt mindig elakadtam, hiába fórumoztam.

    Szóval kérdezem én, hogy van valami hetvenszázhúsz' oldalas útmutató ehhez (lehetőleg magyarul)? Olyan, ami ovis szinten bemutatja a root lépéseit is a nulláról, aztán TWRP, meg ami kell, majd Nougat telepítése, egészen addig, amíg be nem jelentkezik a telefon az új rendszerrel.

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák