Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Fly-

    tag

    válasz Indiant #74545 üzenetére

    Tegnap, azaz 2017.03.07-én adták ki. A rádiót meg még a 2.0-val hallgattam, azóta csak most akartam egy kicsit rádiózni. Nem használom túl sűrűn, megleszek nélküle. A 3G és LTE hiányát nem tudom, honnan veszed. Az első crDroid az 1.5 volt, amit felraktam, de már abban a verzióban is tökéletesen működött. Ezek olyan alapvető dolgok egy mobilnál, hogy ennek hiányában ki sem adják a rendszert; maximum valami pre-alfa experimental techdemo címén. Itt meg már a verziószámozás a kettes felett jár; ilyenkor már nem szabad nem működő hardvernek lennie. Oké, az FM rádió kivételes eset, ugyanis a stock Android specifikáció nem tartalmazza, ezért az AOSP ROMokból is előszeretettel hagyják ki.
    Ami még nem működik, az a helymeghatározásnál a Glonass támogatása. A holdakat látja, de mind szürke és nem használja az adataikat. De ezzel együtt a készülék ezzel a ROMmal pozicionál a legjobban. Amíg a gyártói rendszerrel sokszor vagy fél órát kellett várni arra, hogy pozíciót találjon, itt van, hogy 6-8 másodperc alatt fixál és ezt stabilan tartja is. Ezen kívül a stockhoz képest az infravörös távlövő az, ami nincs implementálva, de simán fel lehet rá hackelni az LG-féle quickremote-ot. Egyébként minden működik, stabil, gyors, takarékos...

Új hozzászólás Aktív témák