Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz reap3r #71396 üzenetére

    Én Slickwraps-ról rendeltem és tökéletesebb nem is lehetne a skin.
    Még a sarkoknál is hihetetlen jól tapad, máig is, pedig halloween-kor rendeltem az enyémet (akkor olyan kedvezmény volt rendeléskor, ami gyakorlatilag a szállítási költséget fedezte nekem), szóval bátran ajánlom.

    Utólag hajszárítóval lehet javítani is, pl ha véletlenül körömmel bele sikerül kapni és feljön picit valahol, szinte nyom nélkül korrigálható vele.

    Sajnos G2-re nem túl nagy a választék (az újabb telefonokhoz képest az oldalon), ami gondolom azóta sem nagyon változott.

    ---------------------------

    @Marquess: G3-ra már szerintem se.
    Alapból is néhány dologban visszaesés lenne (visszakeresve találhatsz konkrétumokat, de hogy említsem a legfőbbet, az a gyengébb üzemidő) és már a G3 sem mai telefon.

    [ Szerkesztve ]

  • LilProphet90

    senior tag

    válasz reap3r #71396 üzenetére

    EZT javaslom. Több, mint fél évig használtam (kijelzőtörésig), semmi baja nem volt. A sarkok kicsit kritikusak felhelyezés szempontjából (hajszárítózás), illetve bizonyos extrém helyzetekben (alvás közben falnak nyomtam) a bal alsó sarokelem elmozdult, de ha visszaillesztettem és erősen rányomtam, ismételten fix volt. Nagyon minőségi érzetet keltett.

    (#71397) Marquess: G3 szerintem felejtős, nem előrelépés. Droid fronton mindenképp már a Snapdragon 820-as generációban gondolkodnék, az már igazi fejlődés (OnePlus 3 pl. mindennel együtt 125e Ft), az SD800 és közte csak toporgás volt CPU fronton. Már az S650 is köröket ver a tavalyi 810-esre. i6s pedig egyéni preferencia kérdése, ha váltanál platformot, jó döntés.

    [ Szerkesztve ]

    Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

Új hozzászólás Aktív témák