Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz gusthy #23636 üzenetére

    A videó felvétel,és a diktafon hangja is maradt! Nem oldották meg,hogy jó legyen.
    Ennyi :K

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

  • P3Dr0

    senior tag

    válasz gusthy #23636 üzenetére

    Sajnos csak annak van koze a kamera hanghoz. Qualcomm snapdr. 800 as prociba egy nagyon fejlett es sokoldalu hangrendszert epitett a gyarto aminek egyik resze az aktiv zajszures. A kedves google pedig sz@rik az egeszre es egy borzalmat csinalt ami ennyire tonkreteszi nem csak a g2 de az N5 kamerahangjat is.(gyanitom az osszes mobilt amiben ez a proci van).
    Meg abban is hazudik a google,hogy minden teljesen nyilt forraskodu ezert okoz az xda-n nehezseget a sracoknak hogy ha mas nem legalabb kitudjak kapcsolni az aktiv zajszuro rendszert pl. egy plusz gomb megnyomasaval. En odajig jutottam el,hogy monoban de tudok normalis hanggal felvenni videot es nagyon kellemes a minosege csereben percenkent 1% ot merul az aksi...... :( Szoval nem tokeletes.
    Sajnalom,hogy a google ennyire belesz@rik az egeszbe.
    Irtam mar az LG nek is (koreaba) ahol tisztaban vannak a hibaval de a google.re haritanak. A google pedig arra nem kepes,hogy valaszoljon. Jopar ember orjong emiatt az oriasi hiba miatt de a hallgatas nagy.....
    Latszik,hogy nagyon elbizak magukat de ha nem valtoztatnak akkot az android is bukni fog.
    Jelen helyzet szerint a snapdragon tul modern meg a kitkat hoz is.
    Ez a telefon pl. komplett hangvezerlesre is kepes akar alvo allapotbol. N5 on mar attorest ertek el az xda-sok de ugye azert megsem ugyanaz mint ha a google fejlesztene ugy igazibol.
    Egy galaxy s3 regi hangrendszere ezert "sokkal jobb" mert a kitkat azt jol kezeli a mi hardware.unket meg nem.....

  • Azharel

    aktív tag

    válasz gusthy #23636 üzenetére

    Sok reményt nemfűzött senki sem a kitkat-hez. Azért az ember elvárta volna egy felső kategóriás telefontól, hogy esetleg szoftver frissítés után a kezdetek óta létező gyermek betegségeit megszüntessék. Gondolok itt a kamerától kezdve a hangfelvételig. Erre mit hozott a kitkat ? Megcsinálták a térerő ingadozásokat, de a rendszer pofátlanul többet zabál akkuból mint eddig, szebbnél szebb hangokat adtak nekünk a füles bal csatornájából. bluetooth bug a statisztikában, attól függetlenül hogy nem okoz akku draint. Rooted felirat download módban. Kérdem én, hogy az istenbe lehet kiadni így egy szoftver frissítést ? Szerintem ez a kitkat inkább visszalépés. Megint végig zongorázzák az egész abc-t, mire lesz egy jó firmware.

Új hozzászólás Aktív témák