Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jdirteen

    tag

    válasz Mankó #21564 üzenetére

    Nekem volt P6-om nem rossz teló csak zenelejátszásnál meg headseten keresztül 0 a hangerő az g2 kenterbe veri gyorsaságban és mindenben amúgy. Hiába több a szabad ram a P6-ban nem olyan gyors mint a g2-őm

  • Gabes13

    tag

    válasz Mankó #21564 üzenetére

    Hali! Fórumtárs már írt előttem a p6-ról egy kis leírást. Nekem volt 7 hónapig szóval tudok mondani pár dolgot, ami fontos lehet. Szóval alapjában véve nem rosssz telefon szép, elegáns, vékony. Kamera az felemás mint általában mobilos körökben ez örök vita téma. Hobbi fotózásra szerintem nagyon jó, (bár amennyit fényképezek telóval) nekem jó volt.
    Ami nálam hibák voltak: wifi jel eldobás nálam elég gyakori volt bár az utóbbi frissítéssel javult sokat. De, nem mindenkinek volt vele problémája, okát még találgatják a fórumon is.

    Ami nálam nagyon kicsapta a biztit a karcállóság. Föld volt a zsebemben, alig valamennyi és hát nagyon csúnya karcom lett 2 darab. A körmöm simán bele akadt szóval nagy csalódas volt. Persze jön a kérdés miért nem fólia? Nem szeretem és bíztam benn hogy közel 100 ropis telefonnaknem okoz gondot, és normálisabb az üveg, de nem.

    Fehér modelleknél beszámolnak mostanában elég sokan a deformálódásról. Oka nem ismert még, találgatások vannak. Nekem fekete volt az is deformálódott szóval nem tudom az okát. Gondolnak a hőre de a vékonyság miatt is lehet nem tudom.
    Játék. Ha játszol telefonon akkor ez a p6 nem kell neked, mert alkalmatlan rá. Én nem nqgyon játszom elég ritkán, de a nagyobb grafikai igényű játékok nem igazán mennek rajta. Ha mégis akkor nagyon kula grafikával. Ilyenkor melegszik a teló rendesen, meg az akksi % is esik rendesen. De az "engribörc" és a pasziánsz biztos mennek szépen.
    Szóval minden másra jó, nekem pár napja van g2, de hatalmas változás, jó erősebb meg stb de akkor is. Én azt mondom ne kapkodd el, szerintem várj 1 hónappal többet és g2-re ruházz be. Ha visznt anyag használat, vékonyság, elegancia számít akkor p6.
    Remélem valamennyire hasznos lesz a sok rizsa! Minden jót!

    Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

Új hozzászólás Aktív témák