Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Soltee #34448 üzenetére

    Pontosan melyik ROM -volt a telódon?

    az xml -fájl abból a zip ből(G2 mic fix V2.zip) van amit korábban teis próbáltál, meg az összefoglalóban is benne van!

    Én ezt az xml -t soha nem próbáltam, mivel én saját magam írtam-szerkesztettem az xml -t a ROM -jaimhoz!

    2.dolog lehet vagy hibás ez az xml, vagy nem jó arra a ROM -ra amire éppen te akartad feltenni!

    Valaki ami már próbálta feltenni a G2 mic fix V2.zip -et megírhatná hogy nála működik -e és hogy milyen ROM -ra tette fel!

    **************************************
    Gazsi00 : akkor ezek szerint teccik amit meg buheráltam Dorimanx 4.81 es KERENEL -t?

    majd ha teszteled hosszasabban azért még írhatsz beszámolót, mert eddig akikről tudok, 3.kolléga tette fel, és jobb ha minél több visszajelzés jön róla! :R

    *************************************
    zazenke : annak úgy működnie kell ahogy leírtam az a 2 dolog lehet amit fentebb leírtam!

    nemsokára megosztom a v3.4 sLite ROM -ot majd azt tedd fel! Amúgy meg ha valakinek van TWRP -je és ilyen xml -es mókolástól (FÉL)tégla lesz a telóból twrp -ből 1.perc alatt helyrehozható! és nem kell kínlódni KDZ -kell! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák