Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz azigazimoris #725 üzenetére

    nekem kocsiban csinálta 40fokban üvegház hatás melete igo használattal , nem kicsit felmelegedet nemt udtma emg fogni sem, a régebbi lg-m meg oylat is csinált hogy kiirta hoyg ha nem hütöm le akkor kifog kapocsolni :)
    de ez a 90%-ra levet féynerö 100%-rol nem is annyira észre vehetö.
    teszem hozzá nekem most tezsteltem az akksit hát brutális , föleg amiután az automatikus ram törlést kikapcosltam igaz 60rammal kevesebb a szabad de nem akad seholse , és az akksi hát 1%-ot merül-t 12ora allat 9ora után még mindig 100%-ot irt nem hittem a szememe nek :) tehát nagyon jo persze csak minimális használattal érjhetö el ez , játék stbvel simán merithetö,
    bár 20%-ot merült 1 ora igo navigácioval ami elégé jonak mondhato , tehát lazán ha vlaki letenné hétfön 100%-on és lemegy nyaralnai othonrol és visaz jön 1-2hét mulva egy biztos nem lenne lemerülve a mobil még .
    akksi idö 5csilagos a telon, a hátlap nekem bejön nem csuszik köynü leszedni nekem nem recseg vagy mi , vetem hozzá window tokot és nagoyn jo :) bár nem olcso de meg éri szerintem a tok az árát.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák