Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imike_80

    aktív tag

    válasz vinpilu #1485 üzenetére

    Ha megnyomod a Home-gombot, akkor megkérdezi, hogy melyik kezdőlap legyen. Kezdőlap, vagy EasyHome. És hiába adod meg neki, hogy Mindig a Kezdőlap legyen, egy idő után elfelejti (az is lehet, hogy valamilyen eseményhez köthető, de nem tudom mihez.) Most nem tudom valamiért reprodukálni...

    Kicsit összegeztem a tényeket, mert nem akartam mindenkitől hülyeséget kérdezni. ;)
    Szóval Telenorosok:
    vin.pilu: 10b, Nincs Root-olva,
    tarcsika: 10d, Kiterjesztett bill. OK, Magyar nyelv van (Menüből is???)
    rozsi71: 10g, Kiterjesztett bill. OK, GPS OK, Magyar nyelv nincs, Root nincs tesztelve
    nimba1: 10g, Kiterjesztett bill. OK, GPS nincs tesztelve,
    kisnokia: 10g,
    Imike_80 (jómagam):
    Szoftver: 10b - D62010b-216b01
    Kiterjesztett bill.: nekem gyárilag nem volt, feltettem a G3 billentyűzet APK-ját (root kell hozzá)
    GPS: Viszonylag gyors. Úgy tűnik, mintha minden alkalommal teljesen elölről kezdené a műholdak megtalálását.
    Magyar nyelv: menüből sajnos nincsen. Tehát Gyári beállítások után kiválasztom a magyart, utána nem jelenik meg a menüben a magyar. Szóval ha átállítod angolra, akkor megint Resetelni kell ha magyart akarsz.
    Home-gomb: Gyakran megkérdezi, hogy Mindig Kezdőlap, vagy EasyHome legyen...
    Root: ezzel nem volt gond szerencsére, 1 kattintással ment a Towelroot(?) seperc alatt.
    4G: nyilván előfizetéstől, földrajzi helytől is függ, de nekem a mobil 500MB csomagom van és csak 3G Net jön be. LTE, vagy 4G nem. Ez nem tudom normális-e, de ha van tapasztalat, írjátok le azt is. Szegeden használom a telót, de még soha sehol nem jött be 4G. Budapest, Balaton, sehol.
    Frissítés: Nem jelez, hogy lenne, s még nem is frissítettem. Lehet, hogy a Root megléte miatt.

    Amit szeretnék: friss G-s szoftver, amin minden működik tökéletesen - természetesen :) Ja és kell a ROOT! Ezért nem merek frissíteni G-re.
    Ha van kedvetek leírni, beírni, hogy kinek mi az, ami működik, akkor örülök. Ha nincs idő, vagy kedv, azt is megértem. Meg természetesen ne root-olja aki nem akarja. Aki nem fél tőle, úgyis megteszi. Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák