Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    válasz crey #7 üzenetére

    Ennél a résznél én is nagyot néztem. Elhiszem én, hogy az oled-nek szép a képe, na de csak ezért feláldozni az üzemidőt elég nagy baromság szvsz. Ráadásul azzal érvelni, hogy sokan hozzászoktak a napi töltéshez kissé bicskanyitogató, lévén, ez egy kényszer szülte helyzet.
    Én is naponta töltöm a telefonom, de nem jó kedvemből hanem mert muszáj. Ez nagyon gyenge indok...

    A másik ami felett nem tudok napirendre térni, hogy azért oled mert semmi más nem tud olyan jó képet adni, mint ez és hát nagyon szépen mutatnak rajta a képek meg a videók... Gratulálok, visszatérünk az mp4 lejátszók korszakába? Egy óralap méretű kijelzőn nézünk filmeket útközben, hát nagyszerű.
    Ki az az elmeháborodott aki erre használ egy ilyen eszközt? Párszor eljátszottam már a gondolattal én is, hogy veszek egy ilyen cuccot, de ez eszembe sem jutott, hogy erre valaha is használnám.

    Elég támadható ez a logika és hát igazából ez egy nagyon vacak marketingduma, nem értem miért ne lehetne pl e-ink az oled helyett. Na mindegy, egy ideig asszem nem fenyeget a veszélye annak, hogy okosórám legyen.

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák