Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biggeszkij

    aktív tag

    válasz VenczelG #2245 üzenetére

    Ezt pontosan az irtózat nagy helyigénye miatt nem használtam. Az OTG-re mentés pedig eszembe se jutott... :B Pedig menni fog, mert romot már telepítettem TWRP alól, pendrive-ról minden gond nélkül. De ettől függetlenül sincs nagy kedvem romolgatni. Ezen szinte minden számomra fontos dolog okés, csak a Nova launchert sajnálom kissé, de az ugye rendetlenkedett. A ZenUI is nagyjából azt a fílinget és sebességet hozza, csak az ikonok mérete nem növelhető 100% főlé sajnos (én 120%-ra szoktam belőni a Nován).

    Egyébként ZenUI-ra nem túl sok ikon pack létezik, illetve az általam kedvelt csomagok nem működnek vele együtt, de kicseleztem, és telepítettem az Unicon Pro alkalmazást. Ezzel először aktívvá teszem a telepített ikonkészletet, (ekkor látszólag nem történik semmi, marad az előzőleg beállított), majd a ZenUI beállítási menüjében is kiválasztom az újat. Lőn bódottá, gyakorlatilag így bármilyen csomag együttműködik vele. :))

    "Ne legyél hős! A hősök ostobaságokat csinálnak és meghalnak." (Daenerys Targeryen)

Új hozzászólás Aktív témák