Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz MomoSinX #2811 üzenetére

    "OS-re gondoltam, mikor a gyáriról beszéltem."
    Ezt az OS-edet nyugodtan migrálhatod SSD-re. :)

    "A kicsi 1.8" SSD, ami akkor az mSATA, ha jól tippelek. Látszik, hogy le vagyok maradva."
    A 2.5"-es akkora, mint a mostani HDD-d, az átlag notivinyóméret. Én a HDD helyére raktam az SSD-t, a HDD-t pedig a DVD-író helyére, egy fiókba, mivel azt úgysem használom kábé soha. Viszont vettem hozzá USB-kábelt, így ha mégis kell, lényegében külső DVD-íróként simán tudom használni. (De nem használom. :D)
    Az rád van bízva, melyik megoldást szeretnéd, általában a "hagyományos" 2.5"-es SSD-k olcsóbbak, mint az mSATA-sok; amikor én vettem az SSD-met, akkor az mSATA-sok vagy teljesítményben voltak még jóval gyengécskébbek, mint a 2.5"-es társaik, vagy megfizethetetlen árúak voltak (de még azok is gyengébbek voltak).

    "Egy 64GB elég lenne igaziból."
    Hidd el, hogy nem elég.
    Úgyis az lesz, hogy rárakod az OS-t, a Windows-könyvtár tud kövéredni rendesen az idők során (nálam most ~28 GB!), aztán még rápakolsz pár progit, aztán azt akarod, hogy még ez is gyorsabban induljon, meg az is, stb... kelleni fog az a 128 GB. Ne spórolj ezen, én amondó vagyok, szánd rá a plusz pénzt, ez speciel abszolúte megéri.
    Konkrétat pedig a Flash SSD topicban kérdezz.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák