Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    válasz stegosaurus #2799 üzenetére

    Tegnap pont ezt akartam írni!
    i7-es CPU-val katasztrofálisan ment a játék. laggtenger volt. talán az eddigi legrosszabbul futó, bár most az Assassins Creed IV ugyanezt csinálja, de ez főként a játék optimalizálatlanságának tudható be.
    szóval ha neked ilyen jól fut tudnál küldeni egy screenshotot a beállításokról/CPU-GPU használatról? ha nem nagy kérés, mert akkor veszem is elő egyből a DVD-t és pakolom fel :)

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

  • MomoSinX

    aktív tag

    válasz stegosaurus #2799 üzenetére

    Megmértem, átlag 25, min 20, max 30-35, de nagyon befolyásolja merre vagy. Felbontás nálam is natív, többi dolog low, annyi, hogy a light shafts és aa-t bent hagytam, texture downscaling low, ha high-re teszed nagyon csúnya lesz és nem nyersz vele észrevehető változást, decals medium spec, szerintem nem néz ki rosszul így sem. Ennyi fps elég nekem, hogy élvezhető maradjon, de i3-al ennél sokkal rosszabbat produkált, 15-25 fps átlagban, ami sokkal észrevehetőbb volt, persze megtanultam vele együtt élni már akkor. Ennek ellenére vagy 5x kijátszottam és még lehet előveszem megint pár év után. Inkább átlagos javulást nyertem itt főleg, de megérte részemről a váltás.

    Planetside 2 viszont most szépen fut minimumon, átlag 40-60 fps, nagy harcokban 30, de nagyon sok optimizálást kapott maga a játék is az elmúlt hónapokban. Még mielőtt rendesen megcsinálták volna + i3, botrány volt... talán ha 35 fps volt üres helyeken, harcokban akár 10-re is lement...fel is hagytam vele hónapokig.

    Saints Row 3-ban a város szinte élvezhetetlen volt (kocsikázás közben), most egész jó ott is.

Új hozzászólás Aktív témák