Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz lajxko #2761 üzenetére

    "miért váltanék át a másik felületre?"
    Igen, bennem is ez a kérdés merült fel már párszor. :) Cseppet sem látom amúgy a csempés alkalmazások előnyeit. Normális, megszokott módon nem átméretezhető (jó, odanyomorítható oldalra), túlságosan rögzített az egész, szépen egymás mögé-fölé-mellé tetszőleges helyekre nem tudom dobálni az ablakokat, ahogy megszoktam, plusz engem még az is zavar, hogy egy nyomorult Close ikon sincs általában elhelyezve sehol, Alt+F4-et kell nyomnom. :D (Utóbbit amúgy nem is értem.)
    Nekem inkább olyan érzésem van ezektől, mintha egy nagy visszalépés lenne a múlt felé (most nyilván a csillivillit leszámítva).
    Max. ami erőforrás-használat szempontjából előny és egyben hátrány is lehet, hogy 5 másodperc múlva inaktivitás esetén (másik ablakra váltáskor) suspended (felfüggesztett) állapotba kerül a folyamat. (Amúgy az alkalmazások kötelesek ilyenkor ennyi időn belül elmenteni az adataikat, különben bukták azokat.) Szóval nyilván ezek a csempés alkalmazások mobiltelefonokon, tableteken érdekesek elsősorban, de a francnak sem kell PC-n. :D

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák