Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    Hali mindenki!!

    Párszor írtam próbáltatok segíteni még1szer köszi mindenkinek!
    A probléma a folyamatos nvidia fájl miatti kékhalál volt!

    Gondoltam röviden megosztom veletek a Lenovo ügyfélszolgálat és a lengyel szervizzel való tapasztalataimat!

    Ugye 3 hónapja folyamatosan volt, hogy naponta kékhalálozott a "csuda" szerkezetem.
    Ügyfélszolgálat és Ti is jogosan driver cserét ( mivel nvidiás fájlt irt ki hibának ) és tesztelgetést javasoltatok ám de ez nem vált be közbe winfost is újraraktam 2szer.
    Na már most ezek se váltak be és gondoltam megpróbálom az Ügyfélszolgálatot ahol részlegesen rögzítették a problémát! Én elmagyaráztam a drága kollégának, hogy a gyári windowsotokat raktam újra 2szer, drivereket teszteltem stb. stb. Ez eddig szép és jó csak később kiderült ki, hogy a kicsiszivem nem rögzítette a Windows újratelepítést a hibaűrlapocskájára így a szerkentyű kimetn lengyelországba majd visszajött a hibalap egy windows újratelepítés rubrika kiikszelésével! Mondom faszam, de hátha azért nem rögzítette mert én vagyok a balfasz és ezek jobban fel tudják rakni. Rá 2 órára megint kékhalál és vagy 2szer utána még azon a napon.
    Felhívom megint őket, hibát rögzítik HÉTFŐN jött a UPS futár és CSÜTÖRTÖKRE meg is kaptam a gépet egy vadonatúj alaplappal! Azóta gyűröm a gépet de még nem jelentkezett semmi hiba (*kopp,kopp). Remélem ezzel ténylegesen sikerült kiölni a problémát.

    A UPSről körvonalakban annyit, hogy nagyon profik irtó gyorsak nem mindig hívnak sajnos de a legelső alkalommal megoldottuk és leadták a szomszédnak! Szal velük is megvoltam elégedve.

    Ügyfélszolgálatról meg annyi tapasztalatot szerezhettem, hogy a szájukba kell rágni és legközelebb megkérdezni mit rögzítettek pontosan, de nem volt akkora érvágás ez a 2 körút Lengyelországba. Összefoglalva meg vagyok (még) mindig elégedve velük.

    "Röviden ennyi"
    Remélem senkit nem untattam, csak gondoltam leírom a tapasztalatokat és esetleg ezzel másnak is tudok majd segíteni!

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák