Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz sesshou #2773 üzenetére

    Én már szétszedtem az Y570-emet mert újrapasztáztam. Kb idén tél végén/tavasz elején.

    Nekem gondom nem volt a szétszereléssel.

    Én akkor a csavarokat úgy oldottam meg, hogy ahogy szedtem ki a csavarokat egy adott részről, egy A4-gyes lapból téptem akkora papírt, hogy tasakot csináltam belőle, majd ráírtam, hogy a gép melyik részéről származik, hány darab csavar és hányas számú tasak (1-től 9-ig volt talán) majd összehajtottam a tasakot, hogy ne jöjjön ki belőle a csavar.

    Összeszerelésnél meg az összerakós videót néztem meg ami alapján összeraktam szintén gond nélkül.

    (#2774) Sk8erPeter :

    Te amúgy mit csinálsz a gépeddel, hogy így törik és repedezik?

    Én használtam repülőn, Esztergom környékén a semmi közepén egy kőre letéve, ismerősnél a kertben a fűben ülve, haverom lökte már le egy párna tetejéről ami egy kanapén volt majd landolt a szőnyegen ami alatt parketta volt, akadtam már bele a jobb oldalon lévő dupla USB-be kötött egér és billentyűzet zsinórjába és rántottam meg az egész gépet, de nekem nem repedt és tört sehol (kivéve a mindenki által említett zsanérokat amiket nem vesz észre az átlag ember, hogy gond lehet vele, mert annyira össze van rakva ez a gép)

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák