Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    válasz aizen92 #1897 üzenetére

    Mit értessz touchpados program alatt? :F A touchpad driverére gondolsz? Ha igen, akkor Synaptics Touchpad Driver v15.3.31.1. Nekem ez van most fennt.

    Ajánlom mindenkinek a figyelmébe: "Friss" driverek. Azért idézőjelben, mert május végi a gyűjtemény, és azért eltelt azóta pár hónap, viszont ahogy írja is, ezeket a szerző telepítette, tesztelte, és hibátlanul működnek. A legutolsó friss rendszer telepítésnél sorra ezeket telepítettem, és nem is engedtem a windows update-nek,hogy frissebbet pakoljon fel. Egyedül a dedikált nvidia drivert frissítem folyamatosan, jelenleg a 310.64-es beta drivernél járok, AC3-hoz és Farcry3-hoz ezt kellett felraknom, bár valamiért a Farcry3 nem indul el még így sem.

    A driverekkel semmi gond nincsen, se fagyás, se kékhalál, semmit nem tapasztaltam, szóval tényleg rendesen működnek.

    Sk8erPeter:
    Jó sokáig nem néztem a fórumot, most láttam csak, hogy reagáltál. Januárban biztosan fel fogom tenni hosszabb tesztüzemre, ha még mindig kíváncsi leszel rá, akkor ráveszem magam,hogy írok hosszabb, részletesebb véleményt. Jövő hét kedden államvizsgázok, úgyhogy most biztosan nem fér bele az időmbe. :D

    Mondjuk így kicsit sűrű lesz a program, mert akkor akarom elküldeni szervízbe is a gépet, hogy javítsák a dvd meghajtót, illetve ha rá tudom venni őket, akkor pasztázzák is... ...ha már ott a gép. :D

    Ráadásul karácsony után szeretnék végre SSD-t is venni, úgyhogy nem tudom még hogy ütemezzem a dolgokat.

    Az akksim viszont cefetül használódik, a kezdeti gyönyörűséges 5-6-7 órás álomértékekhez képest egy filmezéssel 2-3 óra alatt csutkára szívja az akksit a gép. :( Bár ha úgy vesszük, még ez is elég hosszú idő.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák