Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dime27

    őstag

    Sziasztok!

    Sikerült végre valahára találnom egy 99%-ban makulátlan darabot!
    Kérdés:

    Egyenlőre nem szeretném mókolni tehát vagy a 4.4.4 vagy a 5.02-es gyári rendszer közül szeretném vmelyiket használni...
    Ez egy elméletileg fél éves készülék és elméletileg a volt tulaja szerint nem volt rajta frissités de ahogy nézem már 5.02-es droid van rajta.Létezik hogy már ezzel jött ki a gyárból és ha esetleg visszaállitanám a cuccot 4.4-re akkor működne a dupla koppos ébresztés vagy ez csak akkor működik ha eredetileg is 4.4-es vette volna meg?! :F

    Valamint kövi kérdés hogy hosszú távon melyik droidot érdemes használni rajta melyik a simább működésű, melyik eszik kevesebb memóriát esetleg melyikkel szebb a telefon kijelzőjén a rendszer melyikkel lehet szebb fotókat lőni ill 4.4-en is tud 4k videot rögziteni vagy ahhoz h a kameráját maximálisan kiaknázhassuk kell-e az 5-ös droid stb...
    Itt még leirnám h azért van ennyi kérdésem mert anno nagyon rövid ideig volt nálam ez a telo sajnos anyagi okok miatt el kellett h adjam de nagyon imádtam most kb egy évig kerestem neten amig találtam egy ilyen állapotút szóval szeretném ha még csak tartaléktelefonnak is vettem maximálisan kiélvezni! :K :U

    Ui.:
    szeretnék rá vmi fasza üveget venni ami nem ront a reszponziv kijelzőjén tehát a tapicskolás pazar minőségén ill ami hasonlit a nillkin 9h pro üvegekhez esetleg aki már régebb óta használja vmi ilyesmi üveggel az linkelhetne oldalt ahonnan meg tudom rendelni ill kellene rá egy olyan tok amiben látszódik a telefon alakja szépsége tehát vmi ringke fusion bumper tokra gondoltam vagy vmi TPU szilikon tokra ami nem sárgul be sok idő után sem de át is látszódik vmennyire!IMAK-ot vettem rá én anno de az csak félig védte a telefon tetejét és alját én meg szeretnék vmi olyan tokot ami teljesen beburkolja a tetejét ill az alját is h még véletlenül se legyen baja ill ami ugy ovja meg a hátlapot h nem okoz rajta kopásnyomokat esetleg festéklepattozódást stb...

    Előre is köszönöm a válaszokat! :R

    Google Pixel 6a+iPad 2021

Új hozzászólás Aktív témák