Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz berek21 #7984 üzenetére

    Állat. Egy darabig biztos hogy marad. Nekem kb 4-4,5 óra kijelzőidőm volt eddig, 2 simmel, sok telefonálással, majdnem minden nap volt benne navigálás, és olyan 40-50% körül volt mikor hazaértem. Este mindig töltöttem rá, mert nem bírta volna ki a következő napot. CM-mel 5,5-6 óra ugyanezzel a használattal, és elég 2 naponta tölteni. Újraindításos hibát megcsinálták, a kameráról nem nagyon tudok nyilatkozni, de nem rossz, vagy nem feltűnően rosszabb mint a gyári, viszont a fórum szerint szaraxik a bluetooth. Sajnos pont most veszett el a bt fülhallgatóm, így ezt nem tudtam kipróbálni, de okosórával össze volt párosítva egy napig, és azt egyszer se dobta el. Egyetlen hibát fedeztem fel eddig, ami minden CM13-re igaz, nemcsak erre a portra, mégpedig hogy nem lehet külön ki/be kapcsolni a simeket. Én ezt most bártan merem ajánlani, mindennapi hardcore melós nyúzásra is alkalmas, fluid, szép, jó, és az akkuideje eddig ennek a legjobb. Akinek sokat van (pl irodában) az asztalon a telója, annak lehet hogy még jobb, a MM-ben a készenléti fogyasztásra gyúrtak rá nagyon. A memória kezelése is sokkal jobb mint a Vibe romnak, maga a rendszer fele annyit eszik. Ezek az ilyen fészbúkos szarok, viber, messenger stb kis túlzással többet esznek mint az egész oprendszer (gyalázat).
    Notifikációk okésak, kezeli a színes ledet, tetszőlegesen konfigurálható a szín, illetve hogy mi jelezzen, mi nem. A privacy guardja annyival fejlettebb mint a Vibe-nak, hogy rendszer appok jogait is lehet nyírbálni (ami nagy dolog, teljesen kézben lehet tartani a rendszer működését). Van dupla kopp ébresztés/altatás is. Nekem eddig hálózatos problémám szerencsére nem volt, de gyakran kezdeményezek voip telefonálást, és mintha a 4G kapcsolata stabilabb lenne, de ezt még meg kell figyelnem jobban. Szóval ennél rosszabb telóm/rendszerem sose legyen, és akkor ez is ki van lőve amig élek... :DD

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák