Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmóricka

    aktív tag

    válasz Snowy_owl #607 üzenetére

    :D

    Szeretnék azoktól kérdezni, akik valóban fotózásra is használják. Feltűnt e, hogy ha fotózunk, az első expónál nem ad ki hangot a telefon, a másodiktól már igen:)...de lehet ez csak egyéni furcsasága nálam...
    És miért van az, hogy a panoráma képek baromi alacsony minőségűek lesznek? Végignéztem mind, a legnagyobb is épp alig 1,3 MB....nálatok mekkora, aki panorámázott máár? ez azért más telefonokon, normális esetben legalább 30 kéne legyen...szép napos időben, tegnap is az volt, nem értem. Beállítást panorámán belül nem találok erre...
    Manuál módban, nem panoráma, hanem sima képnél is ez van, alig 1, 2 megabyte lesz a legtöbb kép...ez azért kevés így, maxra van állítva a felbontás, nem értem...
    Autómatán fotózva érdekes mód már jóval nagyobbak a képek...nálam átlagban olyan 6 , 7 MB, persze ez sem olyan kimagaló....főleg egy kamera telefontól
    Ha valaki tud ezekkel kapcsolatban tanácsokat, tapasztalatokat adni, azt megköszönném, mert én speciel tényleg a kamera miatt választottam ezt elsősorban

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák