Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Diák66 #50 üzenetére

    Ez van, hogy mikent kerult oda nem tudni.

    Mas romban is benne van? Ota frissitesekben? Tobb keszulekben?

    A hatlap kopasra mit mondjak, minden telefon kopik, nekem tokban van az is.

    Ha ennnyire szar, add el, vegyel mast :) ne Lenovot persze, barmit.

    Kulfoldi forumon talalt vki a virussal kapcoslatosan vmit, vagy csak vmi teves bongeszes erdemenye? Mert ha kell kiasom az orosz topicot...

    Ez hogy a camera apkban van benme biztos a Lenovo sara?

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Diák66 #49 üzenetére

    Bocsánat, olvastam anno a topicban, de azt hittem az a P1-essel volt. Telenor függőnél nem láttam ezeket a hibákat.

    Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

  • Diák66

    őstag

    válasz Graphics #51 üzenetére

    A com.android.camera.fun mappa nem létezik a telefonon, csak a fertőzötteken volt jelen. Ez az S024 és S025-ös szoftverben volt, de nem az összes telefonon. Úgy bukott ki, hogy nem tudtak S027-re frissíteni az érintett felhasználók. Nem mindenkié volt fertőzött, de a világban szétszórva voltak rá példák.

    Nem tudom hol került rá a malware, de két hetet vártak legalább a megfelelő frissítésre. Addig ki tudja miket művelt a kártevő a telefonon.

    A megoldás itt található.[link]

    Nem fogom eladni, mert nem akarok bukni a vételen. (Persze hacsak nem ad érte valaki 62 ezret....alább nem, inkább cseszegetem érte őket)

    A legidegesítőbb hibát láthatod a videón, ez a legbosszantóbb dolog és még mindig nem voltak képesek kijavítani. Sőt a hivatalos facebook oldalukon már mindenféle megkeresésre sem reagálnak. Hamarosan megkeresem őket e-mail formájában, de ha nem lesz megoldás, tovább megyek. Méghozzá azért, mert átvágva érzem magamat. Nem azt kaptam amire vártam. A felhasználói kézikönyvben is kétértelműen fogalmaztak.

    "Mindkét kártyahely támogatja a 4G/3G/2G adatszolgáltatásokat, de egyszerre csak egy SIM-kártyát engedélyezhet az adatkapcsolathoz. Ha módosítani szeretné az adatkapcsolathoz használt SIM-kártyát, az utasításokért tekintse meg a Használati útmutatót"

    Aha....csak elfelejtették közölni, hogy egy időben csak egyik kártya képes 4G LTE-n lenni, addig másik 2G GSM. Illett volna pontosabban fogalmazni és nem gondolja azt az ember, hogy majd mind a 2 SIM 4G és egyikről megy adat, másikról meg VoLTE (mert elvileg erre is képes) és beszéd, vagy éppen 3G és HD Voice.

    A hátlap kopásra meg annyit, hogy igen kopik minden telefon, de nem egy hónap alatt. Ráadásul a tok alatt...

    Egyszóval én nagyon megbántam, mert kb. 40-et ér függetlenül. Aztán amikor megjelent 80-at is elkértek érte.

    Ja...és eddig ez a töltöttség százalékos megjelenítése volt, most az S029-ben meg.....

    [ Szerkesztve ]

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Diák66 #53 üzenetére

    Melyik telefon fog tobbet erni megvetel utan?

    Piacrs keruleskor mindent tularazva tolnak... Nem csak a Lenovo, Mindenki!

    Ezekre a dolgokra kb oda lehetne figyelni... Bukoval adod el vagy rajtad rohad. Ezek vannak :)

    Hatlap, kopik , tok alatt is, a P70 is, bemegy a tok ala a szutyok te meg nyomod hozza... :) folia esetleg.

    Mit akarsz a magyar disztribuciotol. Max irsz a kulfoldieknek a facebook minden csak nem hivatalos csatorna. Szetnezel esetleg oroszoknal es varod a custom romokat

    Ennyi. De add el

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Poc F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 98999 FT - ingyen szállítással

  • borzosmorzi

    tag

    válasz Diák66 #50 üzenetére

    Van nekünk is egy ilyen telefon a családban. A hangerő bugot (médialejátszás hangerejének csökkentése a csengőhang erejét is leviszi) sajnos a legfrissebb (tegnapi S029-es) OTA frissítés sem orvosolta, valójában ez az egyetlen igazán kifogásolható hiba. A boltba már vírussal fertőzötten érkezett példányokról én is olvastam, szerencsére mi nem ilyet fogtunk ki karácsony körül. Külföldi fórumokon írták, hogy a vírus a kereskedelmi terjesztés során került egyes telefonokra, a Lenovo szerint nem tőlük származott. Elsősorban arab országokban és Indiában panaszkodtak erre, ezek szerint hozzánk is jutott ilyen példány.
    Egyébként teljesen korrekt teljesítményt és akkuidőt nyújt, a kamera sem rossz.

  • liquidgold

    tag

    válasz Diák66 #50 üzenetére

    Nem tudom, hogy kell használni ezt a telefont hogy megkopjon a hátlap. Nálam tok nélkül még egy karc se. Led a saját email appja miatt "ragad be". Ha törölsz üzenetet és nem olvasott villog. Kukában is olvasottá kell tenni pl. Ha junk és belépve otthagyod olvasatlanként szintén villog...stb. Enyém telenoros, nem volt fertőzött.
    Hangerőre én nem figyeltem fel mert ezt a zseb funkciót használom :)

    [ Szerkesztve ]

  • jasonka

    aktív tag

    Üdv !

    Jóllehet ez a topic inkább a gyártók akkustratégiájáról szól, én most mégis MI oldalunkról, a felhasználói oldalról közelíteném meg a kérdést :
    a mai "okos"telefonok garija - tudtommal - kivétel nélkül úgy szól, hogy a teloakkura csak hat hónap garancia van - a leírásokban is olyasmi szerepel, hogy "az akku fogyóeszköz"... :((

    Kérdésem : szerintetek megéri új / utángyártott akkut venni, ha "érezhetően" egyre csökken a készenléti-üzemelési idő, VAGY érdemesebb eldobni a telot a döglődő akkuval együtt, és új készüléket venni ?

    A kérdés teljesen analóg azzal, hogy tintasugaras nyomtató esetén érdemes-e gyári új tintapatront venni majdnem ugyanannyiért, mint egy új nyomtató ára...?

    (Jó, persze nem vagyok az ész nélküli cserélgetés híve - meg környezetvédelem is van a világon - de a pénztárcámnak mégsem lennék ellensége... :D )

    [ Szerkesztve ]

    Hja kérem ! A Belváros !...

  • jasonka

    aktív tag

    válasz jasonka #57 üzenetére

    (Most látom, hogy nem biztos, hogy jó helyre írtam - de "tűvé tettem" a topicgyűjteményt, nem találtam jobban témába illőt - újat nyitni pedig nem akartam... :( )

    Hja kérem ! A Belváros !...

Új hozzászólás Aktív témák