Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SanyiSay

    aktív tag

    válasz Blizzardking #3126 üzenetére

    Szerintem nem fura. :N

    Mivel ezzel foglalkozik ezért kell a minél több gyakorlat. Mondhatni kötelező. Meg nyilván kihívás is neki.
    Publikálás viszont egy másik történet amivel magára ránt az ember egy csomó kérdést aminek semmi értelme csak az időt viszi legtöbb esetben.
    Gondolom az már mindannyiunk agyán átszaladt párszor, hogy bár megosztottunk a világgal egy jó ötletet de már megbántuk, a sok mafla miatt akik a legtöbb kérdéssel zaklatnak, miközben azt sem tudják miről van szó.
    Vagy valami ilyesmi.

    Szóval nem publikál mindent az ember, vagy csak olyan körökben ahol értelmes kérdéseket várhatók.

    Jelen esetben, ha a működő gyári romot fordította le, és csinált belőle light romot mint én, akkor joggal írta mögé a nevét, és mivel volt nála telefon is így feltételezhető hogy volt tesztelés is.
    Ha ugyanezt közzé teszi akkor jönnek a megjegyzések, amik lehet csak a nem megfelelő telepítés miatt, vagy egyéb hozzá nem értésből fakadó hibainfók. Na erre meg már van pár közkézen futó rom gondolom nem kell még egy púp.

    Szerintem. ;)

Új hozzászólás Aktív témák