Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szada92

    újonc

    Üdv néktek mesterek!

    Sokat olvasgattam a fórumot és lenne még pár kérdésem, nagyon örülnék ha tudnátok segíteni két dologban.
    1. Van egy Lenovo a820T, amin mivel kínai volt a recovery és minden más, nem tudtam gyári mentést végezni, felraktam rá a teamwin recovery-t és egy másik ROM-ot, viszont a probléma ott van, hogy a telefon használója szívesebben látná azt a ROMot ami eredetileg volt rajta. És mivel az egy modolt rom volt - gondolom én, mivel olyan volt mint az eredeti, csak eddig sehol se találtam olyan eredeti romot, ami támogatja a magyar nyelvet- azt szeretném kérdezni, hogy valaki esetleg ebben nem tud segíteni, hogy gyári mentést vagy ROMot adni, hogy vissza tudjam rakni a magyar, eredetire hajazó rom-ot? :)

    2. A második kérdésemben pedig adott egy Lenovo a820 (nem-té) és a partíciókat szeretném átméretezni, és itt is hasonló a helyzet, hogy kínai a menü és nem tudom hol kell egyáltalán a biztonsági mentést csinálni, pedig ugye kell hozzá a factory reset is és hasonlók. Konkrétan még így nem láttam kimondva eddig a fórumon, vagy csak elkerülte a figyelmemet, hogy nincs rá mód hogy recovery menüt felrakjak SP flashtoollal úgy hogy a jelenlegi ROM tovább él és virul rajta?

    Előre is köszönöm szépen!

Új hozzászólás Aktív témák