Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jkisbali

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nem túl régen vagyok "boldog"tulajdonosa egy A820-nak (előtte DEFY+ volt). Azzal kezdődött, hogy Kínából ZTE V970-et rendeltem ,azt fizettem ki. Erre a TMALLBOX helyette ajánlotta az A820-at, mert ZTE-t nem küldtek (azóta sem tudom miért), pedig a ZTE támogatottságát, ROM ellátását jobbnak ítéltem. Augusztus 6-án fizettem először, majd ráfizettem 5 dolcsit, így az A820 szeptember 9-én érkezett meg a Linerty "magyar" ROM-val. Vegyszer fórumtárs teljes segítségével átparticionálás, ROM csere a cappa72 cp4.2 v1-re. Tökéletes magyar nyelv, szuper ROM. Csak nem megy alatta a mobil net, legalábbis VODA SIM kártyával lehalt a rendszer. A sima GSM ment, telefonálni lehetett. Hosszas rinyálás után, ami kb 10 perc volt, visszatettem flashtoollal a Linerty ROM-ot. Sikerült ez is. Még MOST!!! működik a telefonom. Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok? Mit, hol rontottam el?
    Még egy megjegyzés: valahol olvastam, hogy a két SIM foglalat egyenértékű, mindkettő alkalmas 3G adatkapcsolatra. Sajnos az én tapasztalatom az, hogy csak az 1-es SIM hely tudja a 3G-t.

    Üdv!

  • jkisbali

    csendes tag

    Tisztelt Fórumozók!

    Az alábbi kérdésekben kérném a segítségeteket:

    Az A820_S135_130322 ROM-ra recoveryből egyből feltehető a lenovo-a820-update-cp4.2-by-cappa72-v1.zip aztán a v2 patch?
    vagy először
    az SP_Flash_Tool_v3.1304.0.119-val fel kell tenni a A820_S138_130419 (14.05.2013 by linerty) ROM-ot mert a cappa72 update csak a linerty ROM-ra jó?
    Tehát a lényeg, ami nem biztos hogy kiderült a fentiekből:
    a jelenlegi A820_S135_130322 ROM-ból szeretnék CP4.2-v2-by-Cappa72 verziót.

    Köszönöm a segítséget!
    kisbali

  • jkisbali

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az alábbi problémával találkoztam:
    Lenovo a820-on cappa72 5.3 ROM-ot használok. A számlás sim kártyámat lecseréltem (lejárt a hűségidő) feltöltősre. A telefonszám ugyanaz maradt. Eddig az alapértelmezett és a címjegyzékben a nevekhez társított SIM "T-mobile H" volt, most az ugyanazzal a számmal a SIM neve "T-mobile H 01"-re változott. A névjegyzékben nem íródik át automatikusan az új SIM, hanem egyenként kell az eddigi társítást törölni (tehát a "T-mobile H"-t minden kontakt szám mellől egyenként kell törölni) és utána már a nem társított névjegyeket egyben tudom csatolni az új SIM-hez.
    Tudtok valami egyszerűbb megoldást?

    Köszönöm! :F

Új hozzászólás Aktív témák