Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geza844

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van a kocsiban kihangosító, párosítottam is a nemrég beszerzett Lonovo A820-ammal, de a beállításainál kiírja, hogy "Nincs telefon". Ez egy kihangosítós fejegység, amire ugye stream-elni is lehet zenét, és ha alapbeállításokkal párosítom (a "Telefon hangja" és a "Média audió" is be van kapcsolva), akkor a fejegység jelzi a párosítást (a bluetooth led világít rajta), a telefon kiírja, hogy "Nincs telefon", és a kihangosítás nem működik. Ha a "Média audió"-t kikapcsolom (mert csak a kihangosítást szoktam engedélyezni), akkor a fejegységen elalszik a bluetoot-ot jelző kék led, és ugye nem működik semmi.

    Az előző telefonommal (telefonjaimmal) működött a kihangosítás, és ez most is elég fontos lenne :(

    cappa72 CP5.3-as ROM-ja van fennt - és amúgy szuper! - ugyan a particionálásnál elkövettem egy kisebb hibát, mert nem a cappa72 féle zip-el particionáltam, hanem a meteos feléve apk-val, és a CP5.3-hoz a zip kellett volna, de semmi más problémával nem találkoztam azóta, csak ezzel a bluetooth dologgal.

    Van valami ötletetek?

Új hozzászólás Aktív témák