Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    Engedtessék meg nekem, kérem tisztelettel, hogy napirend előtt öt perc erejéig...

    Én röpke egy hónapja nyűvöm a fent nevezett Lenovo A820 típusú készüléket. A blogomban írtam is róla pár gondolatot.

    A cikk tetszik, bár van benne egy tárgyi hiba (szerintem). A kettes számú SIM neve GSM. Ő bizony nem tud 3G-s kapcsolatot létesíteni. Ellenben 2G-t igen. látom, míg bírtam, már volt...

    Az Vodafone felhasználók között érték, hogy a 3G lehet 900MHz frekvencián is.

    Az f/2 objektív a mobiltelefonba épített kamerák esetén ritka. Nálam ha nem volt zsír az optikai elemeken, nagyon jó képeket készített. Minden bizonnyal én máshoz hasonlítottam.

    Romok kérdésében is jó a helyzet. Az eredeti romot osztraksajt kolléga által vezetve leferdítettük. Bár jómagam a készülék fórumában linkelt Cappa72 kolléga által elkövetett ZTE alapon nyugvó romot használom. Ez minden ízében magyar. És nálam maximálisan bevált.
    A hátlap valóban nem olyan kemény gránit, mint országunk alkotmánya. Sőt, szerintem nem is műanyag, inkább kemény gumi/szilikonos hatást kelt.
    Nekem a ráfordított 35 ezrest simán megérte. Hazai árak között egykártyások kötött sincs ár / érték arányban semmi hasonló.

    [ Szerkesztve ]

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák